Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!
555 444 753(Po-Pá: 7-15h.)
Expedujeme ihneddoprava zdarmasklad v OpavěDokážeme poradit

nejefektivnejsi biologicke naplne

V kategorii: Filtrace a pohyby vody

peto1234 - 06/12/2012

jake jsou podle vasich ciste subjektivnich nazoru nejlepsi biologicke media? jbl micro mec,eheim substrat,eheim substrat pro,sera siporax,tropica pororing a jine. s kteryma jste nejvice spokojeni a se kteryma nejste spokojeni vubec a proc? myslim si ze tato diskuze by mohla byt prinosna pro hodne akvaristu. ;)

grunda - 06/12/2012

já používám jen Eheim - EHEIM EhfiMech a EHEIM SubstratPro, spokojenost na 100%

peto1234 - 06/12/2012

no mne osobne delal neplechu bioakvacit kdyz jsem ho dal do kosu misto keramiky. zadrzoval moc bordelu ktery se nerozkladal takovou rychlosti jak by mnel. tedkom jsem nechal jen tenky kousek ve spodnim kosi jako predfiltr pro keramiku a vsechno je tedkom super.

MaximusSk - 05/01/2013

Tato tema zaujima aj mna kedze som si zadovazil eheim prof. 3 2080 ktory je bez naplni. Zatial som tam napraskal co bolo doma po ruke kedze mam v akva este cichlidy. No k rastlinnemu akva chcem naplne menit za nieco rozumne ale aj s rozumnou cenou. Nehovorim ze eheim substrat a substrat pro atd su zle naplne ale neexistuje nieco podobne za rozumnu cenu?? nechce sa mi vyhadzovat peniaze len za to ze si na krabicu nalepí firma svoju znacku a da na to sialenu cenu. Ked som si to tak prepocitaval tak naplnit moju 2080ku by ma vyslo okolo 100eur v prepocte na czk cca 2535kc. a to je myslim celkom vela penazi za filtracne naplne, za usetrene peniaze by sa dali nakupit rastliny, hnojiva atd. Tak co by ste odporucili aku nahradu??

grunda - 05/01/2013

origo Eheim náplně - tady opravdu neplatíš za značku;)