Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!
Expedujeme ihneddoprava zdarmasklad v OpavěDokážeme poradit

Nefungujuce stranky

V kategorii: Připomínky a náměty ke stránkám

Dodo - 04/12/2011

Hodnotim velmi pozitivne Vase clanky, namety...pre cloveka, ktory zhana solidne informacie zalozene na skusenostiach, nie na mytoch a dohadoch predstavuju Vase stranky nenahraditelny zdroj informacii. Nefunguju mi ale stranky PMDD – Poor Man’s Dosing Drops a tiez Jak měřit hodnoty dusičnanů a fosforečnanu. Budu v "prevadzke"? Clanok tykajuci sa merania ma zaujima o to viac, ked som si precital Vas nazor na meranie beznymi testami. Dakujem.


administrator - 04/12/2011

Dobrý večer, předem bych chtěl poděkovat za připomínku k webu a chtěl bych se zeptat jaký webový prohlížeč používáte? Popřípadě se zkuste podívat přes mozzilu firefox nebo google chrome. Tento problém se již jednou myslím řešil, ale nakonec to všem šlo otevřít.

Pokud máte další připomínky, nebo náměty ke stránkám, co zlepšit, přidat nebo upravit tak je zde napište, budeme jen rádi. :)

P.S. chystáme již brzy nový web, takže snad bude vše fungovat na 100%.


Dodo - 04/12/2011

Pouzivam I Explorer 9. Nemam instalovany iny prehliadac...ale skusim u kolegu.


administrator - 04/12/2011

Ok, předpokládám že chyba bude v prohlížeči, zkusíme stránku zoptimalizovat.


Sentinel - 17/04/2012

Zdravím, měl bych malou připomínku k vyhledávání. Co jsem zkoušel vyhledávat přes pole v hlavním navigačním menu, vyhledávání nebylo moc úspěšné vždy stejný vysledek 404 page not found.


administrator - 17/04/2012

Opět děkujeme za upozornění, chyba již byla napravena a mělo by vše fungovat. V případě objevení další chyby budeme moc vděční když nás znovu upozorníte.