🔥Osvětlení Sinkor v akci Více zde 02d 07h 21m 05s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

moje

V kategorii: Deníky a diskuze našich

tikk - 19/06/2015

Dne 19.06.2015 v 14:20 byla založena prezentace akvária moje.


tikk - 19/06/2015

Zdravym akvarium je prerobene z 200l nadrze je pouzity strk voda aj zabehnuty prepadovy filter a aj rastliny ale momentalne sa my zacina tvorit riasa a aj rastlinam sa nedari ak my viete niekto poradit co zlepsit rad si necham poradit


tikk - 19/06/2015

Zdravym akvarium je prerobene z 200l nadrze je pouzity strk voda aj zabehnuty prepadovy filter a aj rastliny ale momentalne sa my zacina tvorit riasa a aj rastlinam sa nedari ak my viete niekto poradit co zlepsit rad si necham poradit


Target - 20/06/2015

Ahoj
Musíš napsat aspon jaka řasa , nebo udělat nějaky fotky :) mozna si to chce pohrat se světlem


tikk - 21/06/2015

neviem preco ale nedari sa mi tu vlozit fotky tvori sa mi stetinkova a take chumace vlasov a starsie listy mi opadavaju


Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde