Akvárium s řasokoulemi Více zde 01d 12h 33m 34s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Kde koupit kameny?

V kategorii: Obecně o aquascapingu

Roman-4 - 25/03/2013

Zdravim,
Uz nejaky cas hledam neuspesne do sveho akvaria vhodne kameny.
Kde je kupujete vy? Nebo je hledate v prirode?
Ja mam jasnou predstavu o dvou velkych (cca 35 cm na vysku) kamenech a k nim par mensich ale v e-shopech maji vetsinou jen male kousky.
Navic si je tezko na zivo prohlidnu a kupovat na nahodu za tolik penez se mi nechce.
Kde jste vy prisli k tem krasnym velkym kamenum?
Diky


Ardjuna - 25/03/2013

.


grunda - 25/03/2013

nebo si zajeď někam, kde prodávají štěrk a kameny do zahrad, stojí to pár šupů a výběr je většinou solidní


Pepis - 26/03/2013

Ahoj, jen bych doporučil, pokud se v kamenech nevíznáš, vem si sebou lahvičku s octem a štěteček. Je dobré si ověřit, jestli kámen, který se ti líbí neobsahuje vápenec. Pokud ano, tak to bude jemně perlit.


Spirit78 - 26/03/2013

Zdravím, pokud jsi z Prahy musím doporučit toto:

http://www.kam-on.cz/

mám od nich kameny ve svém akva a jsou super. Samozřejme nejsou to kameny ala ADA, ale stojí zlomek ceny. Akorát pozor, spousta jich je také s obsahem vápence, takže ocet s sebou.


Roman-4 - 27/03/2013

diky hosi za tipy, jsem sice z Ostravy takze do Prahy daleko ale zkusim se podivat do nejakych prodejen kamenu do zahrad, pripadne pujdu nekam k rece.


grunda - 27/03/2013

pokud jsi z Ostravy, tak si zajeď do Hrabyně, mají tam supr šutry


Roman-4 - 28/03/2013

Kde konkretne myslis? Nejaky obchod v Hrabyni nebo kolem rehabilitačního ustavu nekde?


grunda - 28/03/2013

je to přímo naproti památníku, když jedeš z Ostravy tak je to na pravé straně


Hopeful - 29/03/2013

Největší výběr je ve stavebninách janík,přívoz.


Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde