🔥Osvětlení Sinkor v akci Více zde 02d 13h 11m 00s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Jardin Tranquille

V kategorii: Deníky a diskuze našich

dravec - 13/06/2012

Dne 13.06.2012 v 21:34 byla založena prezentace akvária .


Gargamel - 14/06/2012

Vypadá to úžasně. Pamatuju si to ještě na začátku po založení plné řas, odvedl jsi dobrý kus práce. Naprosto čisté a rostliny v dobré kondici.
Budeš přidávat i nějaké další fotky a popis? To akvárko má ještě velký potenciál. Jde vidět, že si šel za svým cílem a výsledky se dostavily.


dravec - 14/06/2012

Gargamel, velka vdaka za pochvalu a povzbudenie.
Profil si vymakám, len co bude trosku viac casu a pohrat sa s tym. Som nesmierne rad ze mame aj my - rastlinni akvaristi taketo stranky, kde sa da vela dozvediet a zaroven sa aj inšpirovat.


arnie - 15/06/2012

Mně se tam strašně líbí ten kořen vlevo jak vystupuje z toho křoví. To je kupované nebo to máš někde z lesa?


dravec - 15/06/2012

Mal som štígro v obchode. Vyzera to ako chobotnica. Co sa tyka hmotnosti je to celkom lahke, takze zo zaciatku som ho musel zatazit kamenmi. Podla mna je to hroznovy koren, tropicke korene su asi tazsie.


Ardjuna - 18/06/2012

Opravdu moc pěkné akvárko! Chtěl jsem ti dát za něj plný počet hvězdiček, ale hodnocení zatím ještě nefunguje :|


dravec - 18/06/2012

Vopred vdaka! :) A ja postupne pridam fotky. Idealne by bolo keby sa to dalo nejak chronologicky usporiadat, napriklad ako Facebook ma casovu os.


dravec - 16/07/2012

Pribudlo cca 33 neoniek cervenych a tetier cervenoustych. Foto dam coskoro.


Gargamel - 17/07/2012

Na foto se těším. Akvárko vypadá moc dobře.


dravec - 21/07/2012

Viete mi poradit nejake male, nenapadne zariadenie, ktorym by som zabezpecil dostatocny prud v akva?


arnie - 21/07/2012

hydor koralia nano ;)


dravec - 15/02/2014

Trosku som aktualizoval udaje :)


dravec - 15/02/2014

2014_01


Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde