Akvárium s řasokoulemi Více zde 01d 22h 39m 52s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Jaký filtr zvolit?

V kategorii: Filtrace a pohyby vody

tommate - 07/02/2014

Ja se dival na 2217 a je tam vstupni 16/22 a vystup 12/16 nebo tak nejak


danyboy77 - 07/02/2014

Tak to je divne a zvlast u tak velkeho filtru. Kdybych ted nelezel ve spitalu tak bych se na tosel do Hornbachu podivat. Kdyby to bylo tak jak pises,tak by to preci muselo brzdit prutok na vystupu :( Coz by bylo nelogicke.


tommate - 07/02/2014

Meli jsme ho z krabice venku a ver mi, i dvojkohout jeden mensi a dve ruzne hadice a na krabici je to napsane taky, ono to nemusi brzdit moc prutok, jen ho zrychli na vystupu


copiapoa - 07/02/2014

Jo je to jak řikáš.Já ho mam a hadice na výstupu je slabší.Sání je 16x22 a výtlak je 12x16.


danyboy77 - 07/02/2014

Ty brdo,to jsou mi veci. Kazdopadne diky za info ;)


Monti - 13/02/2014

Dobrý den,
chtěl bych si pořídit vnější filt pro 126l nádrž. Byl by vhodnější Eheim Professionel 3 2071 nebo Eheim Professionel 2324 250 L vnější termofiltr?
Předem díky za rady.


grunda - 13/02/2014

je to jedno


Vyghum - 13/02/2014

Jak píše Grunda... je to jedno, na jednu stranu. Na druhou stranu to jedno není a proto se na to ptáš. Rozdíl ve výkonech moc velký není, v objemu filtru také ne, příkon 8 nebo 12W? ... ročně to hodí rozdíl cca 200 Kč. Takže jediný hlavní rozdíl je, zda chceš termofiltr nebo chceš mít jiné externí topení nebo topítko v akváriu... Komfort topení ve filtru je vykoupen menším obsahem náplní a nižším průtokem... Osobně bych šel do filtru bez topení v kombinaci s externím topením na hadici, jenže je to další HW pod akvárkem a nemusíš na to mít dostatek místa.... S tímhle rozhodnutím Ti asi nikdo neporadí, řiď se vlastním úsudkem na základě svých prostorových a finančních podmínek ;o)


tedvidek - 17/10/2015

Zdravím, eheim ecco pro 130 je málo pro akva 70*35*40? Asi dostačující není, ale jsem limitován výškou filtru a bohužel nic pod 33 cm sehnat nejde nebo ví někdo o kvalitním filtru do 33 cm?


Denisppp - 19/01/2017

Dobrý den,

v rozhodování vám možná pomůže tento článek - http://www.crystalis.cz/jak-muze-pomoci-filtr-na-vodu


Předchozí stránka

Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde