Akce! Osvětlení Aquatlantis easy led
:: Obecně o akvaristice a rostlinách :: CO2 - oxid uhličitý
Jaké Co2 pro akvárium   

hdonoceni
clen daniel matucha napsal 2 příspěvků
hodiny 28/10/2017 09:20:16

Zdravím....začínám s Co2 hnojení z tlakové láhve (z hasičáku 5Kg) a zjišťuji kde ho později naplnit až mi dojde náplň. Zde na fóru jsem se dočetl o spoustě míst po republice a dost uživatelů zde píše že chodí do firem které se zabývají hasičskou technikou a plněním hasičáků....jestli tomu dobře rozumím tak není tedy zapotřebí řešit jestli naplnit klasickým Co2 nebo potravinářským? prosím tedy o radu...předem děkuji...

daniel matucha   |   28/10/2017 09:20:16

Netherlands - battle with algae
 Layout 4

hdonoceni
clen Dejvwa napsal 116 příspěvků
hodiny 28/10/2017 14:57:14

Čistotu CO2 do akvária neřešte. CO2 z plníren tech. plynů je většinou už v potravinářské kvalitě. Majitel plnírny mi řekl, že stejný plyn, který používá do 6 kg hasičáků používá i do sycených nápojů apod.

hdonoceni
clen daniel matucha napsal 2 příspěvků
hodiny 28/10/2017 17:36:31

Díky...myslel jsem si to taky...přečetl jsem pak více článků na jiných stránkách kde právě řešili i použití Co2 v restauracích atd. Dokonce jsem i narazil na obsáhlý článek od jednoho velkého výrobce který vše vysvětloval dopodrobna.

Přejít na fórum:

Máte zájem abychom Vás informovali o nových článcích na webu, nových trendech v akvaristice a slevách? Tak se přihlašte do odběru novinek.

Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)Table '8038-eshop2.fusion_errors' doesn't existTable '8038-eshop2.fusion_errors' doesn't existTable '8038-eshop2.fusion_errors' doesn't existTable '8038-eshop2.fusion_errors' doesn't exist