Akvarijní rostliny IN-VITRO XXL!
:: Obecně o akvaristice a rostlinách :: Hnojení
EI po dobu dovolené   

hdonoceni
clen Prvok napsal 8 příspěvků
hodiny 12/08/2017 23:37:13

Ahoj,

v nedávném vláknu o EI na této diskusi padl názor, že rozložení dávek do jednotlivých dnů v týdnu je výhodné, nikoli však nezbytné. Zajímalo by mne, jestli je podle vás možné aplikovat týdenní dávku hnojiv v jeden den namísto oněch šesti. Jde mi o jednorázovou akci po dobu, kdy nebudu doma. Na sobotní výměnu poloviny objemu vody bych byl už zase zpátky.

Napadlo mě taky řešení, které se uvání někde v článcích o boji s řasami. Akvárium zakrýt na pár dnů dekou a nesvítit. Je tímto způsobem možné uvést akvarijní ekosystém do několik dnů trvající hybernace aniž by člověk riskoval poškození rostlin?

Předem díky za odpověď.

——————————
• objem akva: 40l
• osvětlení: Chihiros LED A serie 40-60cm 24W A401 (svítím deset hodin na druhý stupeň)
• Tetra Tec EX 600 Plus (proud silný)
• deset neonek

Přejít na fórum:

Máte zájem abychom Vás informovali o nových článcích na webu, nových trendech v akvaristice a slevách? Tak se přihlašte do odběru novinek.

Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO)Table '8038-eshop2.fusion_errors' doesn't existTable '8038-eshop2.fusion_errors' doesn't existTable '8038-eshop2.fusion_errors' doesn't existTable '8038-eshop2.fusion_errors' doesn't exist