Akvárium s řasokoulemi Více zde 01d 20h 41m 34s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Doloplazská třístovka

V kategorii: Deníky a diskuze našich

stafflik - 10/03/2013

Dne 10.03.2013 v 21:35 byla založena prezentace akvária Doloplazská třístovka.


stafflik - 11/03/2013

Delší dobu jsem zamýšlel výměnu dna za Liapor. Přes veškeré plány nakonec největší motivací k výměně byly problémy s uhníváním kryptokoryn. Takže nakonec vyměněno, předělán layout, snad k lepšímu. Název zvolen podle již založené Oplocanské třístovky, protože Oplocanské je můj brácha


stafflik - 14/03/2013

Za fotky se omlouvám. Odešel mi foťák do věčných lovišť, takže toto foceno mobilem :|


stafflik - 15/03/2013

.


Gargamel - 15/03/2013

Držím palce. Jestli se vepředu chytne kobereček tak to bude super.


stafflik - 16/03/2013

Od tebe to obzvlášť potěšilo, dík. Budu se snažit.


stafflik - 17/03/2013

Po přečtení článku od Marcela a několika dalších podobných z netu, plus začínající problémy se štětičkovkou, sníženo osvětlení z 10h na 5h denně


Gargamel - 18/03/2013

Tahle řasa se objevuje vždy, pokud kolísá během dne hladina CO2. Osvědčilo se mi přidat na CO2, protože jsem po zapnutí světel neměl ve vodě dost rozpuštěného CO2. Tohle problém vyřešilo. Zároveň jsem jako prvotní opatření stříknul všechny štětinky Flourish Excelem.


stafflik - 18/03/2013

COčko spouštím už 3 hod. před světlama, drop checker je světle zelený. Myslíš že mám ještě přidat?? k večeru už je checker pomalu do žluta, nerad bych to přepálil. A zmizla ti sama, nebo postupně odstraňováním?


Gargamel - 18/03/2013

Tím, že jsem upravil CO2 tam zůstala ta stará, ale už dál nerostla. Zbytky jsem potom zlikvidoval pomocí stříknutí Excelu na postižená místa. Ten Excel pomůže vždy, ale pokud se nenapraví příčina (u mě to bylo vždy kolísání/nedostatek CO2), tak stejně zase naroste a můžeš to takhle Excelem stříkat týden co týden.


stafflik - 18/03/2013

Teť sem si tu objednal Easy Life EasyCarbo, právě na ty postiženy mista. Na oběd sem doma přidal na COčku tak uvidim. Co to světlo. Nechat ho rač na těch 5hodin?


Gargamel - 18/03/2013

Asi bych zkrátil dobu osvětlení, ale 5h mě přijde dost málo, nechej aspoň 6.


stafflik - 18/03/2013

Oukej. Dík


stafflik - 21/03/2013

Doporučil by někdo páru rybiček k hejnu teter červenohlavých? Potřeboval bych nějaké klidné, ne moc lekavé. Mám dno z Liaporu a to moc dohromady s rychle plavajícími rybičkami nejde


grunda - 21/03/2013

pokud je pára pár, tak potom ramirezky nebo apistogrami


stafflik - 21/03/2013

Jojo, pár jako dvojice. Potřeboval bych tak něco co by vyniklo.. Dva kousky něčeho co by se odlišovalo od hejnovek...


grunda - 21/03/2013

dal bych tam nějaké cichlidky


copiapoa - 21/03/2013

A já bych šel do čichavců,děsně se mě líbí a tudíž je ma s hejnem žhavek,ale je to asi fakt o líbivosti každého.


stafflik - 22/03/2013

Určitě je to o vkusu a líbivosti. Proto potřebuju nakopnout co vůbec přichází v úvahu a pak něco vyberu. Ti čichavci jsou taky v úvaze, ale asi jenom zakrslý. Je přece jenom asi nejhezčí a nějaky už sem doma míval..


Další stránka

Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde