Akvárium s řasokoulemi Více zde 03d 12h 11m 09s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

CUSTOM WEST COAST

V kategorii: Deníky a diskuze našich

Jan Zolich - 15/03/2013

díky za nápad. jen ty kořeny sehnat, ale bych musel rozkopat skoro celé osázení rostlin kvůli tomu,ale určitě by to vypadalo líp. každopádně díky


Jan Zolich - 15/03/2013

.


Jan Zolich - 15/03/2013

.


Jan Zolich - 15/03/2013

.


Jan Zolich - 15/03/2013

.


Jan Zolich - 15/03/2013

.


Jan Zolich - 15/03/2013

.


Jan Zolich - 15/03/2013

.


Jan Zolich - 15/03/2013

.


Jan Zolich - 15/03/2013

.


Jan Zolich - 20/03/2013

Dneska jsem ostříhal rotalu,zasadil vyhrabaný eleocharis (ty parmičky asi utopím!!!), dal nažrat a valim do práce :)


Jan Zolich - 27/03/2013

dneska ostříhana ammania a už mám s ní plany.
přebytky poputuji do druheho akva :)


Woltix - 28/03/2013

Čau Honzo nemáš náhodou EasyCarbo?


Jan Zolich - 28/03/2013

easy carbo už nemám :(


milanstaffa - 30/03/2013

Perfektní začátek,už se těším ,až to trošku zaroste.
Držím palce!;)


Jan Zolich - 30/03/2013

No začínám o tom pochybovat ,že to zaroste. Eleocharis se k ničemu nemá a parmice mi ho pořád podhrabávají. Uvažuju ,že tam možná místo nich nasázím něco jiného.

Jinak díky za pochvalu.


Jan Zolich - 01/04/2013

http://www.youtube.com/watch?v=b0dQrSu2VSg
nevěděl by někdo co je to za rostlinu co vyrůstá nad vodu v páté minutě tohoto videa???

Nejsem si jistý jestli to není náhodou bolbitis. u mě když vyroste nad vodu tak osychá a tady pokud je to on tak je krásně zelený.neví někdo proč?


copiapoa - 02/04/2013

No já si myslim,že to bolbitis neni a to z toho důvodu jak řikáš ty,že je to moc světlý.Já ho mam taky a je teda hodně tmavej,no a nad hladinu jsem ho taky zkusil a oschnul přes noc,takže jsem ti neporadil,ale jen muj názor.No on to někdo pozná.


Jan Zolich - 02/04/2013

ptal jsem se i na rybičkách a tam mi zase někdo řekl, že to je bolbitis.tak teď nevím. chtěl bych vypěstit nějakou pěknou rostlinu která mi poleze ven z vody a ta v tom videu je užasná. jen si pořád nejsem jistý co je to zač. popřípadě nějaké jiné rostliny které by vypadali jak ve vodě tak i na suchu dekorativně a vydrželi?


copiapoa - 03/04/2013

Jo tak něco podobného bych taky chtěl,ale taky nevim.Viděl jsem vyrůstat z vody nad akva Spathyfylum myslim,ale co tam má ten amano to nevim.Já se chystam vyzkoušet Hygro.Corymbosu,ale taky to asi nedopadne,no nevim.Ale jak jsem psal s Bolbitisem jsem pohořel do druhého dne.No ty něco určo zjistíš.;)


Předchozí stránka

Další stránka

Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde