Akvárium s řasokoulemi Více zde 02d 05h 21m 50s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Crag

V kategorii: Deníky a diskuze našich

romangr - 04/08/2012

Dne 04.08.2012 v 23:13 byla založena prezentace akvária Crag.


romangr - 04/08/2012

www.romanholba.cz


romangr - 05/08/2012

nějak to zase nefunguje a nejdou přidávat nové nádrže :(


administrator - 05/08/2012

Osobně jsem to zkoušel na více prohlížečích a nikde mi problém nenastal. Můžu se zeptat, jestli si pamatujete co jste zhruba vyplňoval za informace? V poslední době si ani nikdo jiný z uživatelů nestěžoval že by něco nešlo. Založil jsem nádrž manuálně, takže stačí když si upravíte informace. Za způsobené potíže se omlouváme.


romangr - 06/08/2012

vyplnil jsem dá se říct nejzákladnější věci.


romangr - 06/08/2012

po 42 dnech od založení


grunda - 06/08/2012

moc pěkné


sratch1 - 06/08/2012

Ahoj chcel by som sa spytat aku zrnitopst si pouzil tej Akadamy.Vyzera to byt na strednu.. V diskusii o substrate sa Gargamel vyjadril --moc lehká - ploché dno. Daju sa s nou robit nerovnosti (kopce)?
Paradox je ze aj ja ju mam ale ako substrat bod strkom.. Ale to som este len zacinal a prd vedel co a ako... :-) Chystam sa tak do roka zalozit nanovo akva a tak vymyslam aky substrat pouzijem.
Dik


Gargamel - 06/08/2012

To by mě taky zajímalo, vypadá, že ti drží celkem dobře. Tipuju že to pořád vracíš zpátky do původního scapu.


Miso - 07/08/2012

pekne :), vies priblizne kolko kg tych kamenov si pouzil?


romangr - 08/08/2012

Akadama nevím jaká to je přesně zrnitost, to kupoval ještě otec kdysi. Ale nejspíš to bude ta střední. AquaSoil Amazonia je o něco jemnější.

Kopce se s tím opravdu dělat nedají, sesouvá se. Já ji mám hodně zapřenou kameny, takže drží. Když se ze začátku dobře osadí akva hustě rostlinama, jsou schopné půdu trochu držet, záleží ale na druhu rostliny.

Kamenů nevím kolik Kg jsem použil, odhaduju tak 10-20Kg?


romangr - 28/08/2012

Pohled, kdy jde trochu vidět, že za předním pravým kamenem je menší údolí, které nejde z předního pohledu vidět


Miso - 29/08/2012

cim dlhsie na to pozeram tym viac sa mi to paci ;) rozmyslam ci by som nieco podobne vedel spravit v mini 36l, mam cca 5kg Seiryu sutrov ale to bude na to asi malo, no uvidime ked bude doma akva a naskladam to tam.
Fakt pekne


romangr - 30/08/2012

67 dnů po založení


Farcry - 30/08/2012

zajimalo by mne, jak se ti va takovem substratu podarilo zasadit hemianthus:)))


romangr - 30/08/2012

Farcy, zcela normálně ;)


Farcry - 28/11/2012

tve nadrze jsou supr..vsiml jsem si, ze mas docela silne osvetleni v nadrzich..v Rocky mountains dokonce 1,4W na litr..protoze prave resim, u 63l mam 2x30w, coz je 1w na litr..ale pokud dodam dost zivin,tak by to melo byt ok ne?.) diky za postreh


Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde