🔥Osvětlení Sinkor v akci Více zde 03d 12h 22m 12s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Bakterie ADA BACTER 100

V kategorii: Substráty, kameny a kořeny

tonof - 17/10/2012

Chlapi ja mam vyskusane dva substraty ,v jednom akva zmiesany aquaclay s kremicitym pieskom 2-4mm pomerom1:1.Vetsie zrna aquclayu casom vijdu na vrch a vyzera to jednoliato a hlavne sa do toho dobre sadia rastliny okrem jemnych travnikov. Na tieto som v druhej nadrzi zmiesal profisoil s kremicitym pieskom 1-2mm pomerom1:1 a sadia sa tu lepsie. Marcel niesu lepsie taketo dna ako samotny piesok,samozrejme s kvalitnym podkladom.


Sentinel - 17/10/2012

k tomuto tematu bohužel nemohu nikterak konstruktivně přispět ale snad mi nikdo nebude mít za zlé humorný komentář k příspěvku Grunda #15:

... neboj s šílencema nejsi sám, moje žena si "vede" stupnici šílenců když se bavíme o tom cojsem přečet kdo co z místních guru poradil a co se "zase musí" objednat do akvárka.. tak alespoň na "naší" domácí stupnici šílenců jsem veden také na předních příčkách :-D


Ardjuna - 17/10/2012

Jo, jo, chlapi bývají zaměření na práci, zatímco ženy na vztahy (to je známá věc). Proto my řešíme, co a jak ... a ony řeší, kdo a s kým. Kdyby mě bavilo sledovat Ordinaci, Ulici, Gympl a Základku ... nemusel bych hledat smysl života v akvaristice, no né?


Pepis - 18/10/2012

Chlapi a co tu vodu, mám dát úplně novou, nebo část starý. Jo a jak se dá přijít k nějakému šistému jílu.


grunda - 18/10/2012

vodu můžeš dát novou, jíl nakopeš na zahradě


Pepis - 18/10/2012

Dík.


Pepis - 19/10/2012

Tak už mám jíl s rašelinou prosejtovaný a propařený. Zítra to vypukne.


grunda - 19/10/2012

držím palce


Pepis - 20/10/2012

Budu fotit a pak ukážu


Předchozí stránka

Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde