🔥Osvětlení Sinkor v akci Více zde 02d 14h 07m 25s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Anubias

V kategorii: Akvarijní rostliny

Honzin11 - 28/05/2015

Mám problém se všemi Anubiasy. Rozpadání listů, žloutnutí, nebo odpadnutí celého listu (list vypadá zdravě). Ostatní rostliny jsou v pohodě. Moje prezentace nádrže zde již neplatí. Popis: nádrž 120x50x50 4aqua 4x54W 120cm, 78cm nade dnem, 33cm nad vodní hladinou, výška substrátu cca 10cm. 1 vrstva amazonie již jednou použitá, obohacená tabletami do dna NPK+ mikroprvky, 2 vrstva 18l nové amazonie, vstupní voda 10mg dusičnanu, 20mg hořčíku, dost tvrdá 3 mmol. Hnojení Feroxnpkcomplete, podle návodu + 12mg/l draslíku, filtr jbl greenline 1501, proudové čerpadlo Hydor Koralia 1600l/h, Co2 z láhve přes vnější atomizér, drop checker žlutý, pravidelná týdenní výměna vody


Benkroft - 29/05/2015

No,moj nazor je taky,ze na anubiasa tam mas vela svetla.Robia to aj anubiasy ktore su v tieni?Anubias je pomaly rastuca rastlina,ktora ma rada polotien,ak ju das na priame svetlo,stane sa toto.To je len moj nazor,tiez som mal anubiasy a najlepsie sa im darilo pod vysokymi rastlinami ktore im tienily.Ak su anubiasy v tien v pohode a na svetle hniju,skus viac prihnojit,nic ine ma nenapada


Honzin11 - 30/05/2015

Začalo to ještě před tím, než jsem nádrž předělal. Ale všechny ty Anubiasy jsou na tom stejně ať jsou ve stínu nebo ne. Tak zkusím ubrat na světle, tím klesne i nárok na živiny a budu čekat, co se stane. Když nepomůže, zkusím víc přihnojit.


Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde