Akvárium s řasokoulemi Více zde 02d 15h 31m 54s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Angusovo akvárium

V kategorii: Deníky a diskuze našich

Angus - 12/10/2013

Už druhý den tahám z nasávání Lily mrtvou Tetru OHnivou :( Vždy to přes noc jednu rybku nasaje, nejspíš moc velký proud :(

Zkusím dát sítku na nasávání


danyboy77 - 12/10/2013

Sitka by mela pomoct.


Angus - 12/10/2013

Snad to pomůže. Dnes koupeny další rybičky. Současný stav je 20x Tetra Ohnivá a 20x Razborka Skvrnoocasa. Plus Otici, Japonicy... Osádka je kompletní


Angus - 12/10/2013

Prosím, používáte topitka? Mám v akva 23C, je to pro rybky v pohodě nebo raději pořídit topitko?


danyboy77 - 12/10/2013

Melo by to byt v pohode ;) a do tveho akva by se hodilo pouze externi hydor topeni, ale stoji cca 1300kc. Pouzivamho a max spokojenost.


Vyghum - 13/10/2013

Záleží na okolnostech, v zimě se může vždycky stát, že teplota v místnosti a tím i v akváriu klesne pod nějakou únosnou mez. Proto je potřeba mít topítko k dispozici. Osobně nemám rád moc techniky v akváriu, takže třeba v miniakváriích mám topné kabely ve dně, nicméně ve velkém akva mám topítko klasické v rohu za vysokou rostlinou. Přes den, když nejsme doma topíme jen na 15°C a to by se v akva projevilo poklesem pod 20°C... U nového akva plánuji externí filtr s topením nebo samostatné externí topení, což doporučuji i Tobě.


Angus - 13/10/2013

1300kc je moc, navíc využití pouze na pár měsíců v roce... Mám doma malé 25w aquael bez regulace, myslíte, že lze použit? Nevadí malý výkon, potřebuji teplotu zvednout max o 2C


Vyghum - 13/10/2013

25W je na 128 l podle mě málo. 25W topení je tak pro akva do 60 litrů. Pravděpodobně po dostatečně dlouhé době to také vytopí o ty požadované 2°C, ale topítko pojede pořád... O nějáké kontrole teploty a rychlé reakci na změnu stavu teploty nemůže být řeč...


Angus - 03/12/2013

Aktualizace stavu po 3 měsících... jedním slovem skvělé :) Drobné náznaky ruduchy, kterou ovšem velmi rychle likviduji mocí karba.

Stále hnojím pouze mikro+draslík


grunda - 03/12/2013

vypadá to supr, jestli můžu poprosit o fotku toho středu, chci se pokochat :D


Předchozí stránka

Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde