Akvárium s řasokoulemi Více zde 05d 11h 00m 07s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

amatérismus v akci

V kategorii: Deníky a diskuze našich

brzda - 09/11/2014

Dne 09.11.2014 v 22:13 byla založena prezentace akvária amatérismus v akci.


brzda - 09/11/2014

jaktože to nejde.. udělal sem prezenaci a nejde mi jí zobrazit.. do prčic :)


brzda - 16/11/2014

zdravim.. chtěl bych se zeptat, ja je možné že se mi akvárium přes noc mléčně zakalí, a tak hodinu před zhasnutim světel je zase čisté..? nechápu to.. čim to může být? je to každej den to samé už asi 14 dní .. máte někdo nejakou teoriji ? :) děkuju


brzda - 25/11/2014

V pohodě vyřešeno..


jakomo77 - 25/11/2014

paráda.jaký máš substrát ?


brzda - 26/11/2014

substrát bohužel nemám.. jen jemný štěrk .. každopádně díky :)


jakomo77 - 26/11/2014

všem to roste na písku,na štěrku,jen mě kytky odcházely :@ ale je fakt,že jsem nehnojil a něměl co2. ale máš to peckovní,palec hore ;)


brzda - 27/11/2014

co2 a hnojení je při mém osvětlení nezbytný.. jinak bych měl akva samou řasu .. tim už sem si samozřejmě prošel :) jinak dík..


jakomo77 - 27/11/2014

mě sice rostliny odcházely a jediné,co vydrželo je růžkatec a cabomba,ale zato jsem nikdy nezažil řasu.jen při založení,hnědá,ale ta byla za pár týdnů pryč.ted hodlám začít znova.iwagumi je můj cíl :) vše rozjedu v ADA stylu :D od aditiv,přes substráty až po CO2.momentálně šetřím :D páč je to strašný ranec.snad v lednu už do toho praštím.potom to tady nafotím...


Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde