🔥Probíhá akce Více zde 04d 03h 29m 51s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

MM 45

V kategorii: Deníky a diskuze našich

brick - 10/04/2013

Dne 10.04.2013 v 14:15 byla založena prezentace akvária MM 45.


brick - 10/04/2013

Při zakládání byl použit substrat ze starého akvaria a také filtr, tak doufám, že se nádrž co nejrychleji zaběhne. Hnojit jsem již začal, ale snížil jsem dávky. Také jsem snížil intenzitu a dobu osvětlení. Tak uvidim ;) Každopádně budu rád za jakékoliv rady či postřehy.


danyboy77 - 10/04/2013

Vypada to zatim pekne ;) A nepoleze ti to za chvili na palici michat furt burcak? Cukr je cim dal drazsi :(


brick - 11/04/2013

Díky....No, zatim to míchání dávám v klidu...obětovat tomu 5 minut týdně se ještě dá! ;) Do budoucna určitě plánuju koupit co2 set, ale momentálně jsou důležitější věci za které utrácet...


brick - 30/04/2013

Takto to vypadá po třech týdnech. Rostlinky už krásně rostou a některé jsem musel již zakracovat. :)


brick - 16/05/2013

takto vypadá nádrž po měsíci od založení...


brick - 16/05/2013

a na tohohle fešáka jsem dneska narazil, tak jsem mu neodolal...;)


brick - 05/07/2013

Trošku jsem to celé prostříhal a zredukoval rostlinky. Pravý roh akvária jsem ustřihal cca 2 cm nad zemí a díky tomu jsem dosáhl toho, že se to celé mnohem více zahustilo. Anubias jsem rozstříhal, zredukoval a vyvázal jej na kořen...mohl jsem tak kořen posunout více dozadu....blyxy jsem ostříhal uplně a vrcholové řízky opět zasázel (to mě bohužel čeké brzy zase...hrozně rychle roste a zabírá tak mnoho prostoru) Eleocharis už konečně vytvořil krásný hustý trávník....


Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde