Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

AquaEl PFN ECO 8000

Kód produktu Z03725
3 549 Kč
2 933 Kč bez DPH
ks

Na objednávku

Načítání termínu doručení

Tento produkt vám dopravíme zdarma po celé ČR

Načítání časové osy doručení

Čerpadlo PFN 8000 ECO možné použít jako fontánové čerpadlo, čerpadlo pro potoky a vodopády.

Je vybaveno keramickou osa rotoru, což výrazně prodlužuje životnost čerpadla. Hodí se pro vytvoření potůčku, fontány Kaskáda, popřípadě jiného vodního efektu. Připojení na jezírkové filtrace a UV-C lampy u větších zahradních jezírek není problém.
Jezerní čerpadla PFN ECO 8000, PFN ECO 10000 jsou konstruována pro čerpání a filtraci vody v zahradních jezírcích, kaskádách a zahradních bazénech. Mohou být i s úspěchem užita i pro jiné účely, např. v zahradnictví, domácnostech, na farmách, při chovu ryb a ostatních zvířat, na staveništích atd. Čerpadlo může také čerpat slanou vodu, proto je ideální pro velká mořská akvária. Rybniční čerpadlo je vyrobeno tak, aby bylo výkonné a lehce udržovatelé. Funkce těchto dvou jezerních čerpadel jsou téměř identické. Rozdíl je v tom, že čerpadlo PFN 10000 je vybaveno číslicovou děličkou. Tato dělička zajišťuje, aby vrtulka pumpy vždy rotovala ve stejném směru. Díky tomuto, tvar komory rotoru prakticky není vystavený opotřebení a zajišťuje dlouhou životnost čerpadla. Jezerní čerpadlo může být zcela ponořeno ve vodě, ale stejně tak může být umístěno i mimo nádrž níže než je vodní hladina. Podstavec otočný o 90° usnadňuje připevnění čerpadla ve čtyřech směrech a jeho jednoduché sundávání z podstavce. Výkon čerpadla ze regulovat v širokém rozsahu, teleskopická trubka umožňuje výškové nastavení rozstřikující koncovky a otáčením její horní částí se dá měnit tvar fontány. Část vody lze vést samostatně odbočkou u teleskopické trubky. Boční výstup se otevírá, nastavuje a zavírá otáčením vnější trubky teleskopu.

Parametry:

  • Doporučená výška max.: 450 cm
  • Průtok: 7500 litrů/ hod.
  • Příkon: 52 W
  • Připojení:3/4" – 1" – 1 1/2" (20 - 40 mm)
  • Kabel: 10 m
  • Výška výstřiku: neuvádí se
  • Rozměry: 29 x 13 x 26 cm

Návod:

K čerpadlu připojte fontánový nástavec nebo hadici. Vývod hadice umístěte dle požadavku na vrchol potůčku (vodopádu) nebo na přívod k filtraci.
Čerpadlo umístěte do vody. Nesmí být provozováno bez ponoření nebo s jinou tekutinou než je voda.
Pravidelně čistěte sání čerpadla, popř. sací komoru a rotor. Neprovádějte žádné zásahy do jeho elektroinstalace. při poškození kabelu okamžitě vyřaďte z provozu.
Před zimou čerpadlo vyjměte z vody a vyčistěte. Ukliďte v bezmrazém prostoru. Pokud zůstane ve vodě, umístěte ho do nezámrzné hloubky.

Rating

Přidat hodnocení mohou pouze zákazníci, kteří zbozí zakoupili

Abychom zajistili maximální důvěryhodnost hodnocení, které rozhodují o Vašem výběru a jsou proto velmi důležité, tak přidávat hodnocení produktů mohou pouze zákazníci, kteří u nás zboží zakoupili

Přihlásit se do svého účtu, abyste mohl(a) přidat hodnocení, můžete zde: Přihlášení

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek. Buďte první.

Zeptejte se odborníků

Nenašli jste níže odpověď na to co jste hledali? Zeptejte se nás:

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení dotazu společností INVITAL Aqua s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů a souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem vkládání diskuzních příspěvků.Mohlo by vás zajímat

Načítání produktů

Mohlo by vás zajímat