Objednávky přes telefon: +420 555 444 753     (7:30 - 15:00)

|

Emailový kontakt: eshop@rostlinna-akvaria.cz

 

Vrácení zboží do 14 dnů


Pokud Vám zboží nevyhovuje, tak je možné uplatnit vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodu. Aby bylo možné vrátit plnou částku za vrácené zboží, tak je nutné aby bylo zboží v originálním obale a nebylo poškozeno. U některých položek není dle zákonů ČR možné vrátit zboží bez udání důvodu. Jedná se o produkty, které ihned po použití ztrácí svou funkci a není možné je použít znova ve 100% stavu. Jedná se například o filtrační materiály, které se po použití zanesou a není možné je již vyčistit.

Pokud si nejste jistí, tak nás můžete kontaktovat na email eshop@rostlinna-akvaria.cz


1 Před vrácením zboží ověřte, že již neuplynula lhůta 14 dní pro možnost vrácení zboží bez udání důvodu. Tato lhůta se počítá následující den po převzetí zásilky od přepravce. Zboží je nutné odeslat nejpozději 14. den.

2 Nejprve vytiskněte níže uvedený formulář a vyplňte jej. Pokud nemáte k dispozici tiskárnu, tak prosím uveďte do ručně psaného dopisu všechny informace, které naleznete ve fomuláři v tomto odkaze: odkaz

3 Jakmile máte formulář vyplněn, tak zboží i s originálním obalem pečlivě zabalte tak, aby se přepravou nepoškodilo. Pamatujte, že za zboží přebíráme odpovědnost až po převzetí od přepravce. Pokud se tedy během cesty poškodí, tak Vám bohužel musíme zboží vrátit a Vy jej musíte reklamovat u přepravce.

4 Balík se zboží odešlete na adresu níže:

INVITAL Aqua s.r.o.
Pískov 16
Opava
747 07

5 Zásilku převezmeme, zboží zkontrolujeme a nejpozději do 14 dnů od převzetí poukážeme částku na bankovní účet, který jste uvedli ve formuláři.

Odešleme dnes!

Odešleme
 ještě dnes!

Platí do 12:00

Doprava zdarma!

Doprava
ZDARMA

více zde

Sklad v Opavě!

Sklad
 v Opavě!

ihned k odběru

Typy platby

Platba

na dobírku,
kartou,
převodem

 
Zavřít
produkt

Výdejna-sklad v Opavě!

Možnost osobního odběru ZDARMA
Více info o tom kde nás najdete zde: odkaz
Rostlinna-akvaria.cz
U Cukrovaru 3 Opava 5, CZ 74705
(+420) 555 444 753 eshop@rostlinna-akvaria.cz Hours: Pondělí - 15:00 - 18:00 Úterý - 14:00 - 16:00 Středa - zavřeno Čtvrtek - 14:30 - 17:00 Pátek - zavřeno Sobota - zavřeno Neděle - zavřeno Akvaristika , Osvětlení Filtrace CO2 do akvária Akvarijní přísušenství Krmiva Dekorace Čerpadla Akvária Akvarijní chemie