Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Sera Vipan Nature 100 ml

Kód produktu Z01097

Zboží již není dostupné / ukončena výroba

Vybraný produkt se již nevyrábí nebo byl výrobcem nahrazen za novější, modernější model.

Nový model naleznete v našem e-shopu v příslušné kategorii.

Sera Vipan Nature obsahuje hmyzí moučku z mušek hermetia , které jsou zdrojem vysoce kvalitních bílkovin, které navíc šetří zdroje.

Vyvážená skladba s přírodními přísadami a prebiotiky umožňuje potravou obzvláště blízkou přírodě podporovat zdravý růst a silný vývoj.

Vločky si drží svůj tvar, jsou vhodné pro všechny okrasné ryby, které hledají potravu na hladině, a nekalí vodu.


Složení

rybí moučka, pšeničná mouka, pivní kvasnice, kasein (sýrovina), Hermetia (4%), gamarus, spirulina, vaječný prášek, mořské řasy, Mannan-oligosacharid, olej z tresčích jater (z toho 34% Omega-mastných kyselin), byliny, vojtěška, kopřivy, petržel, paprika, slávka zelenoústá, špenát, karoten, řasy Haematococcus, česnek.


Analytické složky

bílkoviny 48,8%, tuky 8,0%, vláknina 2,9%, vlhkost 5,0%, popel 10,7%.


Doplňkové látky

Vitamins and provitamins: vit. A 37.000 IU/kg, vit. D3 1.800 IU/kg, vit. E (D, L-?-tocopheryl acetate) 120 mg/kg, vit. B1 35 mg/kg, vit. B2 90 mg/kg, stab. vit. C (L-ascorbyl monophosphate) 550 mg/kg.

 

Přírodní výživa okrasných ryb

“sera Nature” činí výživu okrasných ryb ještě přírodnější. Všechny typy krmiv (např. sera Vipan Nature) jsou svým složením založeny na svých jmenovcích (např. sera Vipan), ale vyráběny bez použití barviv a konzervačních látek. Barva vloček pochází výhradně z přidaných přírodních složek, jako jsou řasy Haematococcus. Kromě toho jsou krmiva obohacena vysoce kvalitními přísady, jako je krill, spirulina nebo udržitelná hmyzí moučka z mušek Hermetia.

 

Doporučení pro krmení

1–2x denně tolik kolik ryby spotřebují v krátké době.

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
Přihlásit se můžete zde: Přihlášení


Mohlo by vás zajímat