Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Tropical Aquacid pH Minus 500 ml

Kód produktu Z04335
215 Kč
178 Kč bez DPH
ks

Na objednávku

Načítání termínu doručení
Načítání časové osy doručení

Tropical Aquacid pH Minus je určen k okyselení akvarijní vody.

Snižuje reakci vody (pH) a její uhličitanovou tvrdost (KH), podporuje tření ryb, zlepšuje jejich životní podmínky a snižuje jejich náchylnost k onemocnění. Kyselá voda je také charakteristická pro biotop černých vod. Preparát Aquacid pH Minus neobsahuje kyselinu fosforečnou.

VAROVÁNÍ:

Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. PŘI STYKU S KŮŽÍ: omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. 

 

Způsob použití:

do osídleného akvária zvířaty přidávat postupně za stálého míchání s použitím filtru a kontrolou reakce vody Testem pH 6,0-7,8, nebo Testem pH 4,5-9,5. Bezpečná změna reakce pro ryby nesmí být vyšší než 0,2-0,3 pH na den. Nepřekračujte tuto hodnotu. Pro bezpečí obyvatel akvária doporučujeme preparát dózovat do vody určené k výměně (neaplikujte přímo do akvária). Aquacid pH Minus lze současně použít s preparáty Torfin Complex, Querex a Ketapang Extract.

POZOR! Nepoužívat současně s jinými akvaristickými přípravky (kromě výše uvedených). Jiné prostředky lze použít teprve po uplynutí min. 24 hodin.

Rating

Přidat hodnocení mohou pouze zákazníci, kteří zbozí zakoupili

Abychom zajistili maximální důvěryhodnost hodnocení, které rozhodují o Vašem výběru a jsou proto velmi důležité, tak přidávat hodnocení produktů mohou pouze zákazníci, kteří u nás zboží zakoupili

Přihlásit se do svého účtu, abyste mohl(a) přidat hodnocení, můžete zde: Přihlášení

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek. Buďte první.

Zeptejte se odborníků

Nenašli jste níže odpověď na to co jste hledali? Zeptejte se nás:

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení dotazu společností INVITAL Aqua s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů a souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem vkládání diskuzních příspěvků.Mohlo by vás zajímat

Načítání produktů

Mohlo by vás zajímat