Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Aquatlantis Easy LED 895 mm 44W freshwater + stmívač zdarma

Kód produktu S1263

Nová generace LED osvětlení Aquatlantis s variabilním uchycením. Celý popis

Zboží již není dostupné

Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.

K tomuto osvětlení od nás dostanete ZDARMA manuální stmívač, který je kompatibilní i s tímto osvětlením. Díky něj si můžete snadno nastavit množství světla tak, jak Vám vyhovuje, aby nebylo akvárium případně přesvětleno (vhodné při problémech s řasami apod.). Manuální stmívač je vyobrazen na fotografii.

Aquatlantis je portugalská firma, která přináší novou dimenzi osvětlení sladkovodních i mořských akvárií díky nové generaci LED osvětlení. Dávají zářivky ve Vašem akvarijním krytu málo světla pro pěstování kobercových rostlin? Nevyniknou ryby v akváriu tak, jak si představujete? Ať přemýšlíte o vylepšení stávajícího krytu nebo řešíte nové osvětlení, Aquatlantis Easy LED universal je skvělá volba. Jsme si jisti, že v této kategorii se jedná o nejlepší světlo na trhu.

Fotografie:

fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie

Varianty osvětlení:

Aquatlantis Easy LED 438 mm 15W + LED stmívač zdarma!
Aquatlantis Easy LED 590 mm 28W + LED stmívač zdarma!
Aquatlantis Easy LED 742 mm 36W + LED stmívač zdarma!
Aquatlantis Easy LED 895 mm 44W + LED stmívač zdarma!
Aquatlantis Easy LED 1047 mm 54W+ LED stmívač zdarma!
Aquatlantis Easy LED 1200 mm 62W + LED stmívač zdarma!
Aquatlantis Easy LED 1450 mm 72W + LED stmívač zdarma!

Parametry variant osvětlení:

Easy LED 590 mm Easy LED 742 mm Easy LED 895 mm Easy LED 1047 mm
Výkon 28 Watt 36 Watt 44 Watt 52 Watt
Barevná teplota 6800K 6800K 6800K 6800K
Nahradí výkon T5 56 W 70 W 90 W 108 W
Nahradí 2 x T8 lampy s 18 W 25 W 30 W -
Výsuvné držáky 2 Kus - L 20 cm 2 Kus - L 20 cm 2 Kus - L 20 cm 2 Kus - L 20 cm
Výsuvné držáky2 Kus - L 20 cm2 Kus - L 20 cm
Easy LED 1200 mm Easy LED 1450 mm
Výkon 62 Watt 72 Watt
Barevná teplota 6800K 6800K
Nahradí výkon T5 128 W 160 W

Proč LED osvětlení:

Je to jednoduché : životnost diod je až 50.000 hodin, po celou tuto dobu si zachovávají své vlastnosti. Oproti tomu u zářivek dochází ke změně vyzařovaného spektra již po poměrně krátké době, takže je třeba je jednou za rok nahradit. Takže s LED osvětlením ušetříte nejen na elektřině, ale především na nákupu světelných zdrojů.

Vyplatí se LED osvětlení?:

Příklad: Chcete nasvítit 200l akvárium s nenáročnými rostlinami, takže volíte intenzitu osvětlení cca 0,5W/l. Vybíráte mezi světlem s dvěma trubicemi T5 54W a Aquatlantis Easy Led Universal 1047 mm. Svítivost obou světel je srovnatelná - Easy Led má svítivost jako dvě T5 trubice stejné délky. Vyváží poloviční spotřeba LED světla jeho vyšší pořizovací cenu?

úspora Aquatlantis easy led universal

Všechny výhody ve zkratce:

 • Vysoce kvalitní LED světlo jako alternativa k T5 nebo T8 osvětlení (1 LED-světlo nahradí 2 T5- nebo T8-lampy)
 • Pasuje téměř do každého akvária díky 3 možnostem pro uchycení:
  • Výsuvné držáky pro montáž na okraji akvária (max. posun o asi 30 cm)
  • Zavěšení lanem přes držák s kroužkem
  • Montáž do stávajícího T5 nebo T8 panelu (včetně T8 adaptéru, T5 adaptér nevyžaduje)
 • Barevná teplota 6800 K
 • Index podání barev (CRI) 80
 • Rozdělení světla 120 stupňů pro kompletní pokrytí povrchu akvária a jednotné osvětlení (nastavitelné)
 • Nízká spotřeba energie
 • Dlouhá životnost
 • Optimální světlo pro fotosyntézu
 • Bezpečné při manipulaci díky nízkému provoznímu napětí 24 V
 • Bez rtuti
 • Vodotěsný a odolný proti korozi (IPX 8)
 • Včetně: 2 výsuvných držáků, 2 držáků s kroužkem pro zavěšení kabelů, T8 adaptér (pro T5 není adaptér potřeba) a trafo

Jak lze zavěsit osvětlení nad akvárium?

Výměna za klasické zářivky v krytu:

Bohužel akvarijní sety jsou často osazeny nedostatečně silným osvětlením a proto je nutné přisvěcovat. Díky Easy led od aquatlantis lze snadno klasické zářivky vyměnit za osvětlovací těleso od Aquatlantis a získat tak dostatečný výkon. Balení obsahuje jak adaptéry, takže lze vyměnit za zářivky T5 i T8.

Zavěšení nad akvárium:

V dnešní době velmi populární způsob s tzv. otevřeno hladinou. Tímto způsobeme docílíte efektu čistého akvária, které obvykle využívají akvaristi věnující se přírodní akvaristice. Světlo se zavěšuje na kovová lanka pomocí kterých můžete nastavit výšku nad akváriem. Tímto můžete nastavit kolik světla dopadne na vodní hladinu. Balení obsahuje dva plastové kroužky pro zavěšení osvětlovacího tělesa.

Výsuvné držáky:

Jedná se o často používánou variantu upevnění světla nad akvárium a alternativu k zavěšení. Tyto držáky jsou rozšiřitelné, přizpůsobí se všem nádržím, bez ohledu na velikost.

Použitá optika

Osvětlení v akvaristice je docela specifi cké – osvětlujeme relativně malou plochu na krátkou vzdálenost. U diod se k usměrnění světla využívají čočky. Použitá čočka ovlivní v jaké výšce je optimální umístění svítidla. Mnoho výrobců toto ignoruje a světlo je pak vyzařováno v nevhodném úhlu – pokud je úhel příliš úzký, musíme světlo zavěsit vysoko nad akvárium a zbytečně tak snižujeme světelnou intenzitu. Svítidla Aquatlantis Easy LED mají kryt z vysoce propustného polykarbonátu, který vzhledem ke svému profi lu světlo rozptyluje do poměrně širokého úhlu 120´ - světlo tak můžeme umístit těsně nad hladinu a maximálně tak využít jeho výkon.

Použitá optika

LED vs. Zářivky

V poslední době roste zájem akvaristů o LED osvětlení. Důvodem je hlavně ekonomika. LED světla by při stejné světelné intenzitě měla mít podstatně nižší spotřebu než zářivka. Rozhodli jsme se tento problém důkladně prozkoumat. V prvé řadě jsme se zaměřili na světelnou intenzitu. Pro testování jsme si zvolili světla EASY LED portugalské fi rmy AQUATLANTIS, konkrétně Easy LED Universal 1047 mm. Světlo má příkon 52W a výrobce uvádí, že nahradí 2 T5 zářivky po 54 W. Zarazilo nás ovšem, že svítivost EASY LED je 4519 lm což je téměř stejná hodnota jakou uvádí výrobce např. u T5 zářivky 54W Osram 830. Jak to tedy je?

LED vs Zářivky

Světelný tok vs. Intenzita osvětlení

Světelný tok mají Aquatlantis Easy Led 1047 a T5 trubice 54W prakticky stejný. Ačkoliv je světelný tok obecně užíván pro charakteristiku světelných zdrojů, pro akvaristiku není až tak podstatný. Zajímavé pro nás je, jak efektivně světelný zdroj nasvětlí akvárium, takže nás bude zajímat intenzita osvětlení. A tady se právě LED a zářivky liší. Vyzařování diody koncentruje světlo na relativně malou oblast a světelná intenzita je tedy velmi vysoká. Oproti tomu zářivka vyzařuje světlo všemi směry a ani kvalitní refl ektor nezajistí 100% efektivitu. Takže světelný tok LED může být stejný jako u zářivky, ale intenzita osvětlení je vyšší, protože světlo je vyzařovano jen v požadovaném směru.

Světelný tok Intenzita osvětlení
Světelný tok, vyjádřený v lumenech (lm), popisuje celkové množ- ství světla, které světelný zdroj vyzařuje všemi směry do okolí. Intenzita osvětlení je množství světla dopadající na povrch, mě- řeno v lumenech na metr2 (lm/m2 ).
Jednotkou je lux; 1 lux = 1lm / m2

Nejsou lumeny jako lumeny

Zářivky jsou konstruovány pro maximální vnitřní teploty svítidla 30 až 40 °C. Výrobci udávaný světelný tok zářivek je měřený při optimální teplotě 25 - 35 °C. Při reálném provozu v akvaristice je však nemožné těchto podmínek dosáhnout - často je v jednom svítidle více zářivek a používá se ochranný plexi nebo skleněný kryt a teplota ve svítidle je tedy daleko vyšší než optimální. Světelný tok prudce klesá. Ve svítidle se 4 trubicemi teplota dosahuje až 70 °C, světelný tok potom klesá o 40% (viz graf). Výkon LED není teplotou ovlivněn v takové míře. Výrobci udávaný světelný tok je měřen při teplotě kolem 20 °C a se zvyšováním teploty klesá zvolna a lineárně. Při teplotě 50 - 60 °C je výkon stále cca 90%.

Vliv teploty na světelný tok


Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
Přihlásit se můžete zde: Přihlášení
Zatím nebylo přidáno žádné hodnocení s textovým komentářem, buďte první a pomozte ostatním s výběrem!
Nahlásit chybu /
doplnit informace

Technické parametry

Objednávací číslo: S1263
Výrobce: LED osvětlení akvária Aquatlantis | Vše od Aquatlantis
Kategorie: LED osvětlení akvária
Dostupnost: na dotaz (zaslat dotaz)
Barva LED osvětlení: bílá
Osvětlení pro rostliny: pro náročné rostliny
Délka osvětlení: 69cm - 99cm
Použitá technologie LED osvětlení: LED diody a čipy
Typ osvětlení: závěsná svítidla
Produktová řada osvětlení: Aquatlantis Easy LED

172 dotazů k produktu Aquatlantis Easy LED 895 mm 44W freshwater + stmívač zdarma:

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: Aquatlantis Easy LED 1047 mm 54W freshwater + stmívač zdarma 27.10.2015 07:46 Dobrý den, bude mi fungovat Aquatlantis Easy LED 1047 mm 54W freshwater + stmívač a Aquatlantis Easy Led Control 1. Dá se vše propojit spolu se stmívačem tak abych nastavil intenzitu osvětlení? Děkuji

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den, ano, budou fungovat. Zapojíte je klasicky do série za sebou.

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: Aquatlantis Easy LED 590 mm 28W freshwater + stmívač zdarma 22.10.2015 10:02 Dobrý den mam akvarium o rozměrech DxVxS 80x40x35 a uvažuji o montáži tohoto osvětlení pro nárošnější rostliny momentálně mám 2xT5 24w + led pásky. Měl bych volit 590mm nebo 742 mm děkuji

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den,
volil bych jednoznačně 742mm z toho důvodu, aby bylo světlo rovnoměrně rozprostřeno po celé délce akvária. Přiloženým stmívačem pak lze intenzitu světla snadno regulovat.

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: Aquatlantis Easy LED 590 mm 28W freshwater + stmívač zdarma 16.10.2015 07:55 Dobrý den, akvárium 80x34x40 aktuálně v krytu 2x18W T8 + 2x10w Led Diversa. Dokázalo by toto jedno světlo nahradit stávající osvětlení, bude osvětlené celé akvárium? Nebo by bylo vhodnější koupit 742 mm verzi? S pozdravem novotný

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den,
nové LED osvětlení bude dokonce silnější než Vaše aktuální osvětlení (jak verze 590 mm tak i 742 mm). Lepší bude samozřejmě delší verze aby se světlo dostalo až do okrajů akvária, nicméně tuším že Vaše verze akvária by měla mít zářivky o délce 60 cm, takže bych osobně volil verzi Aquatlantis 590 mm abyste jednoduše nahradil zářivky v paticích tímto osvětlením. Na každé straně bude mezera pouze cca 9 cm (stejně jako máte nyní), což není příliš, jelikož světlo nesvítí pouze kolmo dolů ale i dok okrajů. Abych tedy odpověděl na Vaši otázku, i osvětlení 590 mm bude pro Vaše akvárium dostačující.

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: Aquatlantis Easy LED 1200 mm 62W freshwater + stmívač zdarma 12.10.2015 15:43 Dobrý den,mam akva o rozměrech 125x30x35 a v tom svetlo 2x40w zářivky aqva glo a uvažuji o výměně za toto,je toto svetlo dostačující pro kobercové rostliny a pro vybarvení ryb?Může být umístěné pod krytem akva?Děkuji za info

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den, ano, osvětlení bude dostatečně silné, dokonce jej budete muset nejspíše lehce zeslabit stmívačem, který k osvětlení dáváme zdarma. Toto osvětlení jde umístit do původních patic/držáků zářivek a je koncipováno do krytů. Má ochranu IP68X, takže se nemusíte bát kontaktu s vodou.

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: Aquatlantis Easy LED 895 mm 44W freshwater + stmívač zdarma 05.10.2015 21:04 Dobrý den, chtěl bych se zeptat,jestli je toto osvětlení vodotěsné a jestli může být přímo nad vodou. Děkuji za brzkou odpověď.

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den, ano, osvětlení má ip ochranu IPX8, což znamená že je vodotěsné a může být tedy umístěno nad hladinou.

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: Aquatlantis Easy LED 895 mm 44W freshwater + stmívač zdarma 24.09.2015 18:18 Dobrý den,jaké LED osvětlení použít pro akvárium o rozměrech D-85cm Š-45cm a V-40cm ???Mám použít délku 742mm nebo 895mm ???

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den, zvolte kratší verzi 742mm: odkaz
bude Vám stačit jak výkonově tak i délkou.

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: Aquatlantis Easy LED 590 mm 28W freshwater + stmívač zdarma 20.09.2015 21:12 Dobrý den, chtěl bych si pořídit světlo Aquatlantis Easy LED a nevím přesně jaký model si mám vybrat pro pěstování kobercových rostlin(cuba, eleochris) v nádrží s délkou 8cm, šířkou 35cm a výškou 35cm. Stačilo by jedno světlo Aquatlantis Easy LED Universal Freshwater 742? Budu moc vděčný za radu. Děkuji.

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den,
pokud máte akvárium 80x35x35 cm, pak je pro Vás ideální přesně jako píšete verze 742 mm. S tímto osvětlením budete mít dostatek světla i pro ty nejnáročnější rostliny.

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: Aquatlantis Easy LED 895 mm 44W freshwater + stmívač zdarma 31.08.2015 13:46 Dobrý den Mám dotaz? Mé akva má 100x50x50,bude mi stačit osvětlení led 44w nebo led52w?Osvětlení chci zavěsit nad akvarium.Chci pěstovat červené rostliny + kobercovky.

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den,
lepší bude toto osvětlení: http://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/osvetleni-akvaria/aquatlantis-easy-led-1047-mm-54w-freshwater-stmivac-zdarma
Pokud však uděláte vyšší dno a rostlinám nebudou stínit žádné vysoké rostliny, lze použít verzi se 44 W. Osobně bych ale volil, pokud je to prostorově proveditelné, tu silnější variantu.

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: Aquatlantis Easy LED 1450 mm 72W freshwater + stmívač zdarma 17.08.2015 14:44 Dobrý den mám akva 200x60x60 myslíte že Easy led 1450mm stačí na mé akva protože rampu se zářivkama mám 150cm ale tím pádem nemoho led namontovat na narampu protože mi chybí 5cm takže bych to musel asi dát samostatně co chápu.Děkují za info

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den, jaké je přesné délka Vašich zářivek? Případně máte akvarijní kryt vyrobený na míru od stolaře nebo komerční od firmy zabývající se výrobou krytů nad akvárium?

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: Aquatlantis Easy LED 590 mm 28W freshwater + stmívač zdarma 09.08.2015 11:14 Dobrý den, prosím Vás, bude toto osvětlení dostatečné pro akvárium o rozměru 70x40x40 cm? rád bych pěstoval i kobercové rostliny. Moc děkuji.

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den, ano, výkon osvětlení by měl být ideální jak pro rostlinné akvárium tak i pro klasické (pouze jej trochu pomocí stmívače, který dáváme k osvětlení zdarma, ztlumíte).
Co se týče délky osvětlení tak by taky měla být ideální (na délku 70 cm). LED osvětlení je dobrou volbou zejména pro akvária s hloubkou do cca 60-70 cm, navíc má i lepší světelné spektrum pro růst rostlin než klasické zářivky T5.

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: Aquatlantis Easy LED 590 mm 28W freshwater + stmívač zdarma 07.08.2015 06:49 Dobrý den, půjde toto osvětlení do krytu Atman AR 620. Ćetl jsem že Atman má odlišné zářivky než používají jiní výrobci setů. Moc tomu nerozumím ale chci odstranit startéry i tlumivky protože jsou neskutečně v krytu těžké. Děkuji

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den, osvětlení lze vždy do krytu umístit tak aby drželo. Akvarijní značka Atman je tuším dovoz z Číny a bohužel se mi nepodařilo vůbec dohledat jaké osvětlení uvnitř krytu je. Jedná se o zářivky T5, T8 nebo PL? + budeme potřebovat znát délku zářivek abychom ověřili zda půjde do krytu uchytit.
Případně nejlépe zaslat foto otevřeného krytu. Pokud osvětlení nepůjde namontovat přímo do patic zářivek, tak lze vždy uchytit pomocí nožiček do krytu.

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: Aquatlantis Easy LED 590 mm 28W freshwater + stmívač zdarma 15.07.2015 08:31 Dobrý den chcel by som objednať svetlo AQUATLANTIS EASY LET 590 a rozdelovač na 2 svetlá.Len chcem vedieť či jeden adaptér utiahne dve osvetlenia 590 a 724.Ak áno moja adresa Rudolf Klouda Kopernica 160 Kremnica 96701 SK

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den, adaptérem myslíte kontrolér na ovládání funkcí stmívání osvětlení? Pokud ano, tak ten 2 osvětlení zvládne. Adaptér/zdroj obsahuje každé osvětlení svůj. Bohužel rozdělovač na 2 osvětlení od firmy Aquatlantis existuje ale bohužel není nikde k dostání (možná někde v zahraničním trhu). Případně by měl jít tento rozdělovač sehnat v elektru, jelikož LED osvětlení mají všechny stejné konektory.
Viz.: odkaz  

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: Aquatlantis Easy LED 590 mm 28W freshwater + stmívač zdarma 19.06.2015 08:51 Dobrý den, půjde toto osvětlení dát do krytu Juwel Rekord 800 místo zářivky.Děkuji

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den, ano, osvětlení Vám bude pasovat. Tyto LED osvětlení od Aquatlantis jsou vyráběna právě jako náhrada do Juwel krytů.

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: Aquatlantis Easy LED 1450 mm 72W freshwater + stmívač zdarma 18.06.2015 09:00 Dobrý deň, aký typ by ste doporučili pre akva 150x45x55cm (výška je 45cm)? Easy LED 1200 mm (128W) alebo Easy LED 1450 mm (160W) ? Nie je výkon Easy LED 1450 mm príliš vysoký ?

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den,
já osobně bych zvolil Easy Led 1450 mm a to z toho důvodu, abych měl rovnoměrně osvícenou celou délku akvária. Výkon bych přiškrtil pomocí přiložených stmívačů.

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: Aquatlantis Easy LED 895 mm 44W freshwater + stmívač zdarma 12.06.2015 12:43 Dobrý den. Prosím vás o radu. Nyní mám set Juwel Rio 180 se setovým osvětlením 2 x 45W T5 + reflektory.Myslíte že bych se světlem EASY LED získal lepší světlo i pro náročnější rostliny, nebo bych si krom úspory energií moc nepomohl? Děkuji za odpověď a přeji krásný den.

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den,
předpokládám že objem akvária od Juwelu je 200 l. Momentálně máte výkon osvětlení cca 0.4 W/l a s LED osvětlení Aquatlantis (44 W) byste získal výkon 0.65 W/l (přepočetl jsem výkon LED na T5 - cca 3x větší svítivost) takže byste si pomohl a náročnější rostliny by měly dostatek světla. Kromě úspory financí na energii budeme mít díky LED osvětlení lepší světelné spektrum (více podobné dennímu světlu a lepší pro růst rostlin) a navíc můžete pomocí regulátoru, který přidáváme k osvětlení zdarma, regulovat sílu osvětleni. Tato výhoda spočívá v tom, že řasy jsou způsobeny především silným osvětlením a díky regulátoru můžete rostlinám přidávat na osvětlení až do intezity kdy by začaly růst řasy. Takto docílíte maximální barevnosti a růstu rostlin a předejte řasám, což je velká výhoda oproti klasickým T5 zářivkám u kterých tato možnost není.

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: Aquatlantis Easy LED 1200 mm 62W freshwater + stmívač zdarma 25.05.2015 15:17 Dobry den.bude toto osvetlenie staci pre 300l rastlinne akvarium?

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den, ano, osvětlení bude dostatečné. Výkon LED je zhruba 2-3x vyšší než klasické zářivky T5. Takže výkon bude ideální. Zrovna dnes byla tato wattáž vyprodána, pokud máte zájem tak pro Vás můžeme přednostně naskladnit toto osvětlení.

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: Aquatlantis Easy LED 895 mm 44W freshwater + stmívač zdarma 21.04.2015 09:24 dobry den mam zajem o Easy LED 1450 mm jenom nevim jestli by mi stačilo na akvarium 400l rozměry 1600*500*500mm

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den,
určitě je to dostatečné množství světla. Při přepočtu na zářivky by to bylo zhruba 220W, což už je i na tak velké akvárium skutečně hodně. Toto světlo svítí opravdu silně a většina lidí jej spíše ztlumuje stmívači.

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: Aquatlantis Easy LED 1047 mm 54W freshwater + stmívač zdarma 19.04.2015 11:55 Dobrý deň, Nemáte prosím Vás v ponuke aj Aquatlantis Easy LED marine blue 1047 58W + stmievac Ďakujem Ouzký

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den, pokud máte zájem tak jej můžeme na Vaši adresu zaslat v úterý nebo ve středu. Cena za mořský Aquatlantis 1047 mm 58 W je 5 732 Kč / 212.3 EUR + LED stmívač zdarma. Pokud máte zájem tak nám jej prosím potvrďte na email eshop(zavináč)rostlinna-akvaria.cz a zašlete nám adresu kam máme osvětlení zaslat.

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: Aquatlantis Easy LED 1047 mm 54W freshwater + stmívač zdarma 08.04.2015 20:13 Dobrý den,mohli by jste mně prosím Vás zdělit šířku,výšku,tloušťku, nikde se to totiž neuvádí.Předem děkuji.

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den,
šířka světla je 63 mm a výška cca 1 cm, délka 1047 mm.

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: Aquatlantis Easy LED 590 mm 28W freshwater + stmívač zdarma 07.04.2015 08:55 dobry den,zvazujem kupu osvetlenia akvaria 30x30x60. Tot riesenie z hladiska montazie miesto t8 trubice sa mi paci viac avsak nie som si ista ci mi do krytu vojde. Vedeli by ste mi prosim povedat aka je sirka svetla? Druhu alternativu mam 4AQUA Osvětlení akvária 60cm 2x24W T5. Vedeli by ste mi poradit co by bolo vhodnejsie? Resp. Ake su vase skusenosti? Dakujem vopred za odpoved.

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den,
délka světla Aquatlantis Easy LED je 590 mm a na Vámi uvedené akvárium by bez problémů sedělo.  Šířka světla je 63 mm a výška cca 1 cm.
Na prodejně máme akvárium o totožné velikosti a zkoušeli jsme na něj obě světla. Aquatlantis světlo je podstatně silnější a má hezčí podání barev. Jeho intenzita lze navíc snadno regulovat pomocí stmívače. Nicméně pod světlem 4AQUA rovněž rostly i ty nejnáročnější rostliny - akvárium však nebylo tak silně osvětleno. U Aquatlantisu jsme museli používat stmívač (který dodáváme zdarma v balení), aby nebylo světlo tak silné.

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: Aquatlantis Easy LED 1047 mm 54W freshwater + stmívač zdarma 25.03.2015 10:16 Dobrý den, mám akvarijní set Juwel 350l. Součástí je i kryt kde jsou 4ks T5 zářivky 1047/54W. Dá se toto led osvětlení nainstalovat. Podle obrázku bych řekl že ano ale chci si to ověřit. Děkuji S pozdravem Kučera

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den, ano, toto osvětlení je přesně do Vašeho krytu. Do krytu se umístí takto:
Ekvivalentem pro Vaše 4 zářivky T5 54W je jeden kus tohoto osvětlení.

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: Aquatlantis Easy LED 590 mm 28W freshwater + stmívač zdarma 15.03.2015 22:06 Dobrý den, bude stačit toto světlo na rostlinné akvárium 60X30x30, budou růst i kobercové rostliny?

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den, ano, pro tyto rozměry je osvětlení ideální. Od pondělí nebo úterý navíc k osvětlení budeme přidávat zdarma LED stmívač, takže si budete moct případně upravovat i intenzitu osvětlení podle potřeby. Doporučuji poté trochu pomocí stmívače ubrat na intenzitě.

Zeptejte se odborníků

Nenašli jste níže odpověď na to co jste hledali? Zeptejte se nás:

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení dotazu společností INVITAL Aqua s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů a souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem vkládání diskuzních příspěvků.​Mohlo by vás zajímat