Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Odkalovač MARINA Aqua Vac čistič vody 15 m

Kód produktu Z00755

Odkalovač, který připojíte přímo na vodovod. Délka hadice: 15 m, průměr 1,5 cm. Celý popis

Zboží již není dostupné / ukončena výroba

Vybraný produkt se již nevyrábí nebo byl výrobcem nahrazen za novější, modernější model.

Nový model naleznete v našem e-shopu v příslušné kategorii.

Součástí odkalovače je dlouhá hadice a 2 koncovky, kterými jej připojíte přímo na vodovod (použitelné pro většinu běžných vodovodních kohoutků s vnějším i vnitřním závitem).

Při použití jednoduchého komfortního přístroje s pohodlnou obsluhou pročištění dna s rychlým startem lze důkladně pročistit štěrk, vyčerpat vodu z akvária a zase ji do něj napustit.

Ruce zůstanou suché a akvárium čisté.

Délka hadice (cca): 15 m.
Délka odkalovače (cca): 45 cm.

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
Přihlásit se můžete zde: Přihlášení

Už žádné tahání kbelíků a bolavá záda po každé výměně vody!
Čističku vody MARINA Aqua Vac 15m jsem si koupil hlavně proto, že už nemusím tahat kbelíky při vyprazdňování a plnění akvária, což je nejen časově, ale především fyzicky náročné. Kromě toho vždycky čekáte, až se voda vylije. Zde našroubujete hadici na kohoutek u dřezu, pustíte vodu a ona začne tahat vodu z akvária. Mezitím můžete dělat něco jiného a akvárium se dál vyprazdňuje. Výlevka v akváriu je připevněna ke sklu pomocí dvou přísavek. A plnění je příjemné, bez kila v ruce a kapek na podlaze. Určitě bych ho doporučil. To je skvělé! Není zcela určena k vypouštění, výhodou je především vypouštění a plnění.

Radek Š. 14.3.2021 u produktu Odkalovač MARINA Aqua Vac čistič vody 15 m

Už žádné tahání kyblíků a bolavá záda po každé výměně vody!
Pořídil jsem si Odkalovač MARINA Aqua Vac čistič vody 15 m především kvůli tomu, abych nemusel při vypouštění a napouštění akvária tahat kýble, což je nejen časově, ale hlavně fyzicky náročné. Navíc stále čekáte, kdy se voda vyleje. Zde našroubujete hadici na baterii u umyvadla, pustíte vodu a ta si začne tahat vodu z akvárka. Mezitím můžete dělat něco jiného a akva se stále vypouští. Hubice v akváriu je ke sklu připevněna dvěma přísavkami. A napouštění je úplná paráda a bez jediného kila v ruce a kapky na podlaze. Rozhodně doporučuji. Je to pecak! Pro odkalování to úplně není, předností je hlavně vypouštění a napouštění.

Celkem jsme už zodpověděli 2 dotazů k tomuto produktu ✔

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: Odkalovač MARINA Aqua Vac čistič vody 15 m 24.10.2020 12:17
Dobry den chci se zeptat jestli je tento odkalovač elektricky nebo bych potřeboval poradit jaky odkalovač koupit mam okalovač elekrticky ale je slaby mam visku akvaria 60 cm dekuji za odpověd

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den, tento odkalovač není elektrický, pokud máte o el. zájem, doporučuji https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/odkalovace/bateriovy-odkalovac-s-nabijeckou.

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: Odkalovač MARINA Aqua Vac čistič vody 15 m 19.02.2019 08:21
Jakým způsobem funguje odkalování u MARINA Aqua Vac čistič vody 15 m? Jde mi o to, že pokud bude výtok připojený v přibližně stejné výšce, jako je výška akvária, nebude docházet k samospádu. Z videa na YT to není zřejmé a německy bohužel neumím.

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den, k samospádu by nemělo docházet, jelikož by měl tlak vody zajistit, aby k tomu nedocházelo. Předpokládá se totiž, že většina uživatelů má zhruba akvárium ve stejné výšce jako dřez či umyvadlo.

Zeptejte se odborníků

Nenašli jste níže odpověď na to co jste hledali? Zeptejte se nás:

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení dotazu společností INVITAL Aqua s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů a souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem vkládání diskuzních příspěvků.Mohlo by vás zajímat