Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Automat pro doplňování odparu

Kód produktu 1026

Celý popis

Zboží již není dostupné

Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.

Pomocí tohoto systému lze doplňovat do Vašeho akvária odpařenou vodu zcela automaticky.

Toto zařízení obsahuje dva plováky, které hlídají hladinu vody v akváriu. Jeden kontroluje výšku hladiny a druhý funguje jako bezpečnostní pro případ, že by první plovák selhal (např. zanesení apod.). Tímto je celý systém chráněn a nemůže dojít k přelití akvária. Celý systém je nastaven tak, že pracuje s časovou rezervou, takže nedochází k nechtěnému dolévání vody.

Plovákové snímače jsou v akváriu umístěny pomocí speciálních úchytů, které jsou součástí balení. Ty mají velký rozsah, takže lze použít zařízení v nádržích, v nichž se hladina vody pohybuje v rozmezí 4,5 až 30 cm.

Na tento systém lze zapojit jakékoliv čerpadlo nebo elektromagnetický ventil, které mají příkon do 300 W 230 V. (není součástí balení - lze použít jakékoliv čerpadlo, které máte doma)

Princip činnosti:

První plovák hlídá hladinu a v případě, že se dostane pod požadovnou úroveň, proudí do do systému napětí a čerpadlo nebo elmag. ventil, který je zapojený do zásuvky systému začíná pracovat (jde do něj proud).

Druhý plovák funguje jako záchrana v případě, že by se něco stalo s tím prvním a přestal by správně fungovat (zablokován šnekem apod.). Pokud by hladina začala růst nad maximum, aktivoval by se druhý plovák, který by zastavil písun napětí a čerpadlo by přestalo pracovat. Tento stav je signalizován na kontroléru systému červenou LED.

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
Přihlásit se můžete zde:: Přihlášení
Zatím nebylo přidáno žádné hodnocení s textovým komentářem, buďte první a pomozte ostatním s výběrem!
Nahlásit chybu /
doplnit informace

Technické parametry

Objednávací číslo: 1026
Výrobce: Import old INVITAL | Vše od INVITAL
Dostupnost: na dotaz (zaslat dotaz)

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek. Buďte první.

Zeptejte se odborníků

Nenašli jste níže odpověď na to co jste hledali? Zeptejte se nás:

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení dotazu společností INVITAL Aqua s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů a souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem vkládání diskuzních příspěvků.​