Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

AquaEl ASAP 800 vnější filtr

Kód produktu 2621

Velmi zajímavý vnější filtr - přináší oproti konkurenci mnoho výhod a zajímavých myšlenek. Celý popis

Zboží již není dostupné / ukončena výroba

Vybraný produkt se již nevyrábí nebo byl výrobcem nahrazen za novější, modernější model.

Nový model naleznete v našem e-shopu v příslušné kategorii.

Velmi zajímavý vnější filtr - přináší oproti konkurenci mnoho výhod a zajímavých myšlenek.

Tento filtr je až neskutečně jednoduchý - nic v něm nepřebývá, přesto má vše, co byste od vnějšího filtru očekávali + jako bonus nabídne další výhody, které jiné vnější filtry nabídnout nemohou.

V nabídce naleznete dva typy ASAP vnějších filtrů - jednak verzi 800, která obsahuje jedno čerpadlo a pak také verzi 1600 se dvěmi čerpadly, tzn. i dvěma vstupy a výstupy z filtru, což pomůže k rovnoměrnějšímu proudu ve větších akváriích.

V čem je AquaEl ASAP oproti konkurenci zajímavějším či praktičtějším?

1) Je celý průhledný. Pokud se tedy zanese nečistotami, lze si to snadno ověřit pouhým pohledem na něj.

2) Obsahuje externí čerpadlo, které lze v případě potřeby snadno vyměnit za jiné (silnější nebo při poruše za nové). Výkon čerpadla je 800 l/h při odběru pouhých 6W. Sedí na hadice 16/22 mm.

3) Nádobu můžete ze 100% vyplnit filtračním materiálem. Z celkových 6 litrů objemu tak nepřijde ani kousek na zmar. Již z výroby je filtr vybaven biomolitanem, keramickými válečky, zeolitem a bílou filtrační vatou.

4) Obsahuje samozřejmě hadice obě po 1,2 m a dále vtokové a výtokové trubice.

Technické údaje:

Výkon čerpadel: 800 l/h

Objem filtru: 6 litrů

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
Přihlásit se můžete zde: Přihlášení
Nahlásit chybu /
doplnit informace

Z kategorií v e-shopu

Objednávací číslo: 2621
Výrobce: Akvarijní vnější, externí filtry AquaEl | Vše od AquaEl
Kategorie: Vnější, externí filtry do akvária
Dostupnost: Na dotaz (zaslat dotaz)
Filtrace pro akvária (obj.): 100-200l
Akvarijní filtry dle průtoku: 500-950 l/h
Vnější filtrace a příslušenství pro hadice: 16/22
Filtry s UV lampou: bez UV lampy
Zabudované topítko ve filtraci: bez topítka
Produktová řada akvarijních filtrů: AquaEl ASAP
Filtrace do akvária: do akvária 200l
8 dotazů k produktu AquaEl ASAP 800 vnější filtr:

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: AquaEl ASAP 800 vnější filtr 29.08.2018 08:36 Dobrý den, dají se k tomuto filtru připojit skleněné vtokové/výtokové trubice? Děkuji za odpověď.

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:

Dobrý den,

ano, na tento filtr lze nasadit trubice o rozměru 16/22 mm.

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: AquaEl ASAP 800 vnější filtr 18.02.2018 09:56 Dobrý den, rád bych se zeptal zda má smysl použít tento filtr v akva o objemu 54l? V akvariu mam cca 12 rostlinek a ryb mam v planu do 10ks. Mockrát děkuji za odpověď.

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den,
vnější filtr je možné použít vždy a nikdy tím nic nezkazíte, naopak. Záleží již na Vás, jestli se Vám zdá že Vaše aktuální filtrace nestíhá. Osobně používám vnější filtry i v akváriích o objemu 30 litrů, ale většina akvaristů používá klasické vnitřní filtry. Nicméně pokud se rozhodnete pro vnější filtr, tak nevolte tak silný ale vyberte: https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/akvarijni-filtry/tetra-tec-ex-400-plus-vnejsi-filtr

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: AquaEl ASAP 800 vnější filtr 12.02.2018 21:49 Dobrý deň je možné kúpiť k tomuto filtru náhradné čerpadlo.

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den,

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: AquaEl ASAP 800 vnější filtr 15.10.2017 09:01 Dobrý den, lze u tohoto filtru nějakým způsobem regulovat průtok? Jestli ne, lze dokoupit ventil s regulací? Děkuji za odpověď.

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den, lze dokoupit tento ventil: https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/akvarijni-filtry/ventil-pro-uzavreni-hadice-16-22-mm

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: AquaEl ASAP 800 vnější filtr 07.08.2017 12:19 Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli mohu tento filtr použít na 200 l akvarium, nebo je lepší o něco výkonější a pokud ano, jaký. Děkuji, Mariana.

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den, ano, filtr Aquael Asap 800 určitě můžete použít pro 200 litrové akvárium. Je to litráž, pro kterou je filtr určený. Větším filtrem nic nezkazíte, právě naopak, ale tento by měl pro 200 litrové akvárium stačit.

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: AquaEl ASAP 800 vnější filtr 06.08.2017 09:23 Dobrý deň, rád by som sa opýtal ohľadom filtračných médií. Na niektorých fotografiách to vyzerá, že biologické a chemické médiá sa vkladajú do košov uprostred filtra a mechanické médiá sú po okrajoch, na iných fotografiách sa zdá, že médiá sú jednoducho navrstvené na seba. Ako sú teda filtračné médiá riešené. Ďakujem.

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den, filtrační média jsou poskládáné přesně jako na hlávní fotografii (odkaz níže) - jedna vrtsva je vždy jedno médium, není to tak, že na okraje by byly sypké média a uprostřed například vata nebo biomolitan:

Samozřejmě pořadí si následně můžete zvolit sám. Můžete na sebe položit i dvě sypká média, aby se nepromíchaly, tak vložte jednotlivá filtrační média do sáčků.

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: AquaEl ASAP 800 vnější filtr 22.05.2017 15:14 Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli je tento filtr vhodný pro vodní želvu, objem vody mezi 20 - 60 litry. Pak by mě zajímalo uložení filtračního materiálu - zda je nějak oddělený od sebe nebo jako na obrázku leží hned na sobě, takže se při čištění pomíchá? A pak ještě poslední otázka, jak často bývá filtr reklamovaný? Filtr se mi moc líbí, ale váhám mezi výrobcem německým (Tetra) a polským. Moc děkuji za odpovědi a přeji hezký den. Margita

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den,
ano, můžete jej použít i pro filtrace vody v želváriu. Co se týče uložení filtračních materiálů, tak jsou uloženy/položeny na sobě, nicméně můžete použít filtrační síťky a filtrační materiály se Vám nepromíchají:
Oba filtry, jak Tetra i Aquael, jsou kvalitní, osobně bych však upřednostnil Tetru, jelikož je snadnější manipulace s filtračními materiály (materiály jsou uloženy v jednotlivých koších).

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: AquaEl ASAP 800 vnější filtr 08.12.2016 06:37 Dobrý den.Chci se zeptat jestli filtr bude stíhat 350 litrú.A zda má filtr uzávěr v případě čištení filtru.Díky

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den,
v případě čištění filtru se sundává celá horní část i s hadicemi.
Na 350 litrové akvárium doporučujeme větší filtr. Např. AquaEl ASAP 1600 (do dvou týdnů v nabídce) nebo jakýkoliv jiný vnější filtr s výkonem nad 1200 l/h.

Zeptejte se odborníků

Nenašli jste níže odpověď na to co jste hledali? Zeptejte se nás:

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení dotazu společností INVITAL Aqua s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů a souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem vkládání diskuzních příspěvků.Mohlo by vás zajímat