Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

AquaEl ASAP 1600 vnější filtr

Kód produktu 2651

Velmi zajímavý vnější filtr - přináší oproti konkurenci mnoho výhod a zajímavých myšlenek. Celý popis

Zboží již není dostupné

Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.

Velmi zajímavý vnější filtr - přináší oproti konkurenci mnoho výhod a zajímavých myšlenek.

Tento filtr je až neskutečně jednoduchý - nic v něm nepřebývá, přesto má vše, co byste od vnějšího filtru očekávali + jako bonus nabídne další výhody, které jiné vnější filtry nabídnout nemohou.

V nabídce naleznete dva typy ASAP vnějších filtrů - jednak verzi 800, která obsahuje jedno čerpadlo a pak také verzi 1600 se dvěmi čerpadly, tzn. i dvěma vstupy a výstupy z filtru, což pomůže k rovnoměrnějšímu proudu ve větších akváriích.

V čem je AquaEl ASAP oproti konkurenci zajímavějším či praktičtějším?

1) Je celý průhledný. Pokud se tedy zanese nečistotami, lze si to snadno ověřit pouhým pohledem na něj.

2) Obsahuje externí čerpadlo, které lze v případě potřeby snadno vyměnit za jiné (silnější nebo při poruše za nové). Výkon čerpadla je 1600 l/h při odběru pouhých 2x6W. Sedí na hadice 16/22 mm.

3) Nádobu můžete ze 100% vyplnit filtračním materiálem. Z celkových 11 litrů objemu tak nepřijde ani kousek na zmar. Již z výroby je filtr vybaven biomolitanem, keramickými válečky, zeolitem a bílou filtrační vatou.

4) Obsahuje samozřejmě hadice obě po 1,2 m a dále vtokové a výtokové trubice.

Technické údaje:

Výkon čerpadel: 1600 l/h (800 l/h každé)

Objem filtru: 11 litrů

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
Přihlásit se můžete zde: Přihlášení

Zatím nebylo přidáno žádné hodnocení s textovým komentářem, buďte první a pomozte ostatním s výběrem!

Nahlásit chybu /
doplnit informace

Technické parametry

Objednávací číslo: 2651
Výrobce: Akvarijní vnější, externí filtry AquaEl | Vše od AquaEl
Kategorie: Vnější, externí filtry do akvária
Dostupnost: na dotaz (zaslat dotaz)
Filtrace pro akvária (obj.): 200-300l
Akvarijní filtry dle průtoku: 1300-1600 l/h
Vnější filtrace a příslušenství pro hadice: 16/22
Filtry s UV lampou: bez UV lampy
Zabudované topítko ve filtraci: bez topítka
Produktová řada akvarijních filtrů: AquaEl ASAP
Filtrace do akvária: do akvária 200l

4 dotazů k produktu AquaEl ASAP 1600 vnější filtr:

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: AquaEl ASAP 1600 vnější filtr 18.11.2017 12:45 Dobrý den, jaké jsou rozměry filtru? Vejde se do skříňky hl. 50, š. 37 a v. 60 cm: Děkuji. Jan Procházka

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den, průměr filtru je 23 cm a jeho výška je 40 cm. Do prostoru 50x37x60 cm by měl tedy pasovat.

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: AquaEl ASAP 1600 vnější filtr 05.11.2017 10:39 Dobrý den, máte nějaké dlouhodobější zkušenosti ohledně zanášení filtru? Je to přece jen trochu jiná konstrukce, než filtry klasické koncepce. Děkuji za odpověď.

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den, zanášení je velmi individuální a záleží na tom, kolik Vaše akvárium generuje odpadu (například z ryb). Osobně čistím vnější filtr cca 1x za 6 měsíců. Po zanesení filtr opět funguje bez problému. Zanesení můžete identifikovat sníženým průtokem filtru, takže se Vám do akvária bude vracet slabý proud vody.

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: AquaEl ASAP 1600 vnější filtr 18.09.2017 13:47 Dobrý den. podle mého názoru jsou nádoby na první fotce špatně osazeny filtračními náplněmi. Pokud do pravé nádoby proudí voda z akvária a prochází všemi druhy filtr.materiálů, tak proč by měla totéž opakovat v levé nádobě? Dal bych do pravé nádoby pouze náplně k zajištění mechanické filtrace a levou naplnil matrixem? Nebo se mýlím?

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den,
uvedl jste to správně, bohužel výrobci na to příliš nehledí a média umisťují špatně. Jedná se o originální foto výrobce, nikoliv naše. Je potřeba teda před zapojením do akvária filtrační média zpřeházet. Nejdříve média pro mechanickou filtraci a poté pro biologickou (například zmíněný Matrix). Takže od vtoku po výtok:
Plastoví ježci (plast. koule), zeolit, biomolitan, Matrix, filtrační vata.

0x

Tento dotaz byl položen u produktu: AquaEl ASAP 1600 vnější filtr 11.06.2017 10:49 Chtěl bych se zeptat pokud nedej bože by jedno z čerpadel odešlo a již bylo po záruční době prodáváte stejné jako je v balení u toho filtru ?

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den, ano. Naleznete jej zde: https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/proudova-cerpadla/aquael-mk-800-pridavne-cerpadlo-na-vnejsi-filtry

Zeptejte se odborníků

Nenašli jste níže odpověď na to co jste hledali? Zeptejte se nás:

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení dotazu společností INVITAL Aqua s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů a souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem vkládání diskuzních příspěvků.​Mohlo by vás zajímat