Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Vaše nejnovější dotazy

Tento dotaz byl položen u produktu: Resun Aqua Syncro LED 10W 59cm Super Sunny do krytu 15.09.2020 v 01:10 Dobrý den,ve stávajícím krytu akvaria 112l,čisté litry 80 mám zářivku Philips Master TL -D 18w/840 patice T8,ale zdá se mi slabé.Chtěla bych jej vyměnit za Resun Aqua Syncro LED 10W 59cm Super Sunny do krytu,bude dostačující pro růst nenáročných,max.středně náročných rostlin,akva bez co2,nebo bych měla zvolit raděj Rataj zářivku plantalux T8 18w?Mám obavu,že mi pod stávající zářivkou nic neporoste.Děkuji za radu.

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den, Já bych osobně nalepil do krytu Diversa LED Expert 70 cm
Tento dotaz byl položen u produktu: Vnější filtr DGN-520 regulovatelný 300-1610l/h s UV lampou 15.09.2020 v 14:17 UV lampa: je zářivka UV vyměnitelná ? A jaký je celkový objem filtračních médií v litrech? díky

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den, UV lampu je možné vyměnit v servisu. Objem filtračních médií je 8l.
Tento dotaz byl položen u produktu: ESHa Optima 20 ml 15.09.2020 v 14:41 Možem tento produkt použiť zároveň s seachem prime? A zárobeň dať do vody seachem stability? Ďakujem za odpoveď.

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den, není problém použít dohromady
Tento dotaz byl položen u produktu: INVITAL EasyTank PRO LED 58 litrů s filtrací v krytu bílá 15.09.2020 v 14:59 Čerpadlo je opravdu velmi hlučné. Akvárium je v obývacím pokoji a řinčení působí velmi rušivým dojmem. Pokud však čerpadlo pustím bez zasazení do horního rámu, ale držím jej za kabel a je volně ve vodě (ne uplně potopené), tak je minimálně slyšitelné. Hledám tedy nějakou variantu, jak čerpadlo přichytit, aby nerezonovalo skrze desku. Dají se použít nějaké přísavky? je vidět, že zezadu má čerpadlo drážky, takže by to šlo i do nečeho nasadit. případně dá se zakoupit jiné čerpadlo a vyřešit napojení na rozstřikovací trubku?

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den, je možné, že vám rezonuje kryt, zkuste na pár místech přitlačit a zjistíte tak misto. Případně nám prosí zašlete video. Nahradit jiným čerpadlem se bohužel nedá. Drážky pro čerpadlo můžete opatřit izolační páskou pro ještě větší tlumení.
Tento dotaz byl položen u produktu: Eheim thermopreset 50 W 16.09.2020 v 18:25 Dobrý deň. Odporučili by ste ho aj do akvária s korytnačkami?

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den, není problém použít
Tento dotaz byl položen u produktu: Optiwhite akvárium se zadní filtrací 60x33x36 cm černá 16.09.2020 v 18:37 Dobrý den, kolik komor je ve filtraci a jakým způsobem je řešen jejich průtok? Je to zig-zag - průtok se střídá na hladině a na dně nebo je průtok skrze všechny komory po hladině?

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den, je to zig zag způsob, počet komor je jak je vidět na obrázku 3
Tento dotaz byl položen u produktu: Eheim Pick-Up 2010 160l vnitřní filtr 16.09.2020 v 20:56 Dobrý den. Mám akvárium 54l, zakoupené v setu Eheim. Součástí setu je filtr Pick Up 2010, v němž je filtrační molitanová vložka. V návodu je napsáno, že se dá nahradit vložkou s aktivním uhlíkem, ale nemůžu ji nikde najít. Máte ji, prosím, v nabídce? Děkuji.

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den, určitě uhlí nepoužívejte, je to spíše na škodu než k užitku. Aktivní uhlí doporučíme pouze v případě, že chcete z vody vytáhnout zbytky léčiv
Tento dotaz byl položen u produktu: SodaStream plyn CO2 bombička 16.09.2020 v 23:03 Dobrý deň prajem. Zaujala ma fľaša sodastream a napadlo ma ze by som si s nej vyrobil CO2 set. Vedeli by ste mi poradiť co všetko by som k tomu potreboval? Aj s nočným vypinanim. Ďakujem Stanislav Nechala

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den, máme v nabídce i celý set s lahví. Stačí k tomu přikoupit noční vypínání a difuzor dle potřeby.
Tento dotaz byl položen u produktu: Aquario CO2 set 2l bez nočního vypínání+ZDARMA drop-checker a difuzor 18.09.2020 v 17:58 Dobrý deň Chcem sa spýtať pri akom zostatkovom tlaku treba flašu znova naplniť,kedže pri určitom zníženom tlaku vraj môže nastať problém v naopak zvýšenom úniku CO2 do akva.Zrejme bude treba zohladniť prepočet PSI /BAR

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den,  jakmile klesne talk v láhvi pod 50 bar, třeba na 30 bar (500 psi), je nutné šedý ventil redukčního ventilu vymontovat a láhev nechat naplnit.
Tento dotaz byl položen u produktu: Sinkor LED WRB 60 osvětlení akvária 60cm 20W 21.09.2020 v 07:48 Dobrý deň, dá sa svetlo uchytiť aj iným spôsobom? Napr. namontovať na poličku nad akváriom? Ďakujem.

INVITAL

Rostlinna-akvaria.cz píše:
Dobrý den, osvětlení Sinkor je možné uchytit silikonem nebo položit na krycí sklo.

Mohlo by vás zajímat


Vaše hodnocení

Anonymní

  • Solidní jednání, zboží přichází včas a nepoškozené.
  • zatím nevím

Anonymní

Vše řádně zabaleno, nic nepoškozeno, dobrá komunikace obchodu i výběr

Anonymní

  • Rychlost. Spolehlivost. Odbornost

Nejlepší obchod s akvaristikou v čechach na trhu. Jste špička

Anonymní

  • Rychlé dodání
  • Velký výběr kvalitního zboží