🔥Osvětlení Sinkor v akci Více zde 03d 06h 14m 44s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Společenská 112

V kategorii: Deníky a diskuze našich

pesmet - 26/11/2014

Dne 26.11.2014 v 03:07 byla založena prezentace akvária Společenská 112.


pesmet - 26/11/2014

Nyní založená nádrž, ještě budu přidávat pár kytek.


jakomo77 - 26/11/2014

vypadá to dobře.máš pod pískem nějaký výživný substrát ? já poprvé neměl a kytky odcházeli jedna za druhou,ale zase jsem neměl CO2.dej potom pár fotek,budu sledovat. ať se daří ;)


pesmet - 26/11/2014

No žádný výživný substrát nemám, popravdě jsem o něm přemýšlel ale prozatím se kytkám daří i bez něj. Navíc četl jsem že pokud si akvárko pořád někdo předělávám v podobě přesazování rostlin, tak to prý není úplně nejlepší volba protože se substrát dostane nahoru do písku (tím přesazováním) a pak by se do vodního sloupce uvolňovalo zbytečně moc živin které by měli sloužit kořínkům rostlin. Ale jsem rozhodnutý že až akvárko zařídím k obrazu svému a budu si jistý že jsem s tím spokojen tak si tam nějaký ten substrát pořídím. :)


pesmet - 26/11/2014

Přikládám ještě fotku techniky :)


jakomo77 - 26/11/2014

jak to myslíš,že si ho pořídíš později ? :) až se ti akva zajede a všechno bude v pohodě,tak ho vypustíš,všechno vytáhneš a dáš tam substrát ? :D to by asi nemělo smysl.


grunda - 26/11/2014

stačí dát jílové kuličky, nebo NPK tablety, není třeba nic překopávat


Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde