🔥Probíhá akce Více zde 02d 23h 13m 03s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Plánovaná úprava fora

V kategorii: Připomínky a náměty ke stránkám

Bedna - 06/12/2012

Napadlo mě s pomocí Gargamela,že by jsme chtěli trochu upravit strukturu fora tak aby byla přehlednější praktičtější

chtěl bych vás ostatní aby jste mi sem napsali jak by jste ho zlepšili,upravili,zda něco přidali nebo naopak odebrali.

za všechny názory děkujeme


jakomo77 - 11/12/2014

ahoj...
chybí mi tady "chat"
psát někomu do zpráv a čekat,až si toho všimne,to je na pytel.
chat by byl luxusní !! když nastane problém (nebo jen tak) kouknu kdo je on-line a hned píšu "nazdárek,poradíš prosím" ?
tohle bych ocenil...
jinak se mi tady líbí
s pozdravem
Jirka...;)


administrator - 15/12/2014

Už jsme nad tím uvažovali v minulosti ale nakonec jsme to zavrhli protože lidé zde chodí studovat především články a aktivita na fóru není zase tak velká aby byl aspoň někdo pořád online.


jakomo77 - 15/12/2014

jistě,to chápu. já si chci udělat iwagumi. nechci nic zanedbat a článků jsem přečetl už mraky. nejhorší je,že si něco nastuduju a pak narazím na článek,který to vše vyvrací :) proto jsem hledal někoho,kdo už doma takové akva má a tudíž zkušenost. když se naskytne problém,nechci čekat,až někdo odepíše,ale pokud by chat nikdo nenavštěvoval,byl by asi taky prd platný :)


Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde