🔥Osvětlení Sinkor v akci Více zde 02d 09h 46m 00s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Můj první Aquascaping

V kategorii: Deníky a diskuze našich

Kikol - 01/03/2016

Dne 01.03.2016 v 20:21 byla založena prezentace akvária Můj první Aquascaping.


Kikol - 01/03/2016

Po osázení


Kikol - 01/03/2016

2,5 týdne


Kikol - 01/03/2016

Uvítal bych rady, jaké zvolit ryby do akvária s otevřenou hladinou, abych je nemusel zbírat po zemi :)


Kikol - 20/03/2016

5 týdnů po založení


grunda - 21/03/2016

tohle je fakt povedené, k těm rybám - všechny skáčou, ale zkus danio perlové


Kikol - 20/04/2016

Vyskytl se problém, v jednom místě mi kobercovka Micranthemum callitrichoides 'Cuba' začíná uhnívat a postupně vyplavávat na hladinu. Poradí někdo co to způsobuje případně jak řešit? na ostatních místech je zdravá. Odkaluju každý týden.


Barlog - 21/04/2016

Ahoj, kdysi jsem měl menší akvárko s HC a rotalou. No problém je ten že jsem HC nestříhal a přerůstal mi přes sebe jak tobě. nakonec mi od spodu uhnil a zbývalo jen, zasadit ho znova. U tebe vypadá, že ti uhnívá po celém dně. Takže vem do ruky nůžky a proveď razantnější redukci. A pak častěji stříhat. Ať se daří.


Kikol - 22/04/2016

Dnešní radikální střih :D


Barlog - 27/04/2016

Tak snad se HC probere ;)


radka73 - 25/02/2017

Můžu se zeptat, kolik toho hnojiva tam dáváte? Zda doporučené dávkování, nebo dvojnásobek?
Také jsem začala teď používat seachem. Zatím experimentuji. Nádrž mám 112 L.
Rozjíždím kobercovku a alternatheu. Rostou, ale chtělo by to vylepšit ;-)


Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde