Akvárium s řasokoulemi Více zde 02d 01h 27m 11s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Burikovo

V kategorii: Deníky a diskuze našich

Burik - 06/06/2014

Dne 06.06.2014 v 18:25 byla založena prezentace akvária Burikovo.


Burik - 06/06/2014

Moje nová..větší výzva..


Burik - 06/06/2014

Zakládání..


grunda - 08/06/2014

boring! ;) milion akva, a všechny stejné. Máš podstatně navíc, než jen další nudné akva


Burik - 21/06/2014

Milion akva?Jak jsi na to přišel?Nekoukej na to,je to prosté a jednoduché;)


Burik - 21/06/2014

14 dní


grunda - 22/06/2014

já jsem neřekl, že není pěkné, jen že jsou dneska všechny akva skoro stejné - trojúhelník uprostřed, trojúhelník na kraji, cestička z písku atd. když zvládáš tenhle scape, proč neudělat něco originálního?


Burik - 23/06/2014

Chtěl jsem dělat úplně něco jiného..ale znáš to..nakonec seženeš jiné kořeny a celé to dopadne jinak,než byl záměr..na nějaké detailní krajinky nejsem,nelíbí se mi ten styl..měl jsem hodně kořenů,tak jsem je využil..jakmile jsem viděl ten kořen ve tvaru oblouku,tak mě hned trklo pod ním udělat cestičku...
Mám rád tenhle kořenovej styl.Až to zaroste,tak to bude taky vypadat jinak.Jestli to zaroste:-)
Uvidíme


Burik - 20/08/2014

Současnost..takhle akva vypadá po deseti dnech dovolené bez údržby


Burik - 29/08/2014

Trochu lepší fotka..Akvárium je nyní 3 měsíce od založení


Burik - 26/09/2014

Opět novější fotky
Vše krásně roste,akva se stále mění..
Twinstar se zdá, že funguje


Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde