Akvárium s řasokoulemi Více zde 01d 11h 47m 51s

Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

750L s r.o.

V kategorii: Deníky a diskuze našich

Sputnik - 01/02/2015

Dne 01.02.2015 v 17:10 byla založena prezentace akvária 750L s r.o..


Sputnik - 01/02/2015

Měsíc založeno,tak uvidíme.


Pepis - 02/02/2015

Ti závidím tak velkou nádrž:)
Na kolik to přijde jestli to není tajné.


Sputnik - 02/02/2015

Hola,sklo stálo před osmi lety 13.000,- a tak 15.000,- zbytek.
A k tomu po třech letech bourání baráku.Musel jsem dotáhnout pod skříňku vodu a odpad,kýblovat to fakt nešlo:-))


Pepis - 02/02/2015

To jsi si lepil sám?
Jsem si říkal, jestli bydlíš v baráku, nebo v paneláku.
Ta voda a odpad pod nádrží, to je paráda. Já tahám 9m hadice.:)


Sputnik - 04/02/2015

Ne ne,nechal jsem to na odbornících.Mám ho ze 14mm skla a takto hrubé sklo už neuřežeš obyčejným řezákem.Jako,ono by to šlo,ale hrany by nebyly kolmé a musely by se zabrušovat.

Ta voda pod akvárkem je super,ale řeším teď problém,,protože teplou napouštět nemohu,má cca 60°C a studenou taky ne,ta má teď v zimě 6°C.
Takže teď řeším termostatický směsný ventil aby napouštěná voda měla 24°C.

Příště bych už nechal ale do skla udělat díru na přepad a pod akvárko bych umístil skleněný filtr.
Teď už je pozdě,už to nejde vyvrtat.Staré sklo,riziko prasknutí.
Tak musím řešit vnější filtr.Měl jsem tam původně TETRA EX 2400,ale to byla katastrofa.Hlučný 50W žrout.
Teď jsem sehnal to JBL a ten jede super,takže když bude OK přidám do budoucna ještě jeden.

Chci sem dodat fotky,ale jaksi se mi to nedaří.Tak snad do konce týdne.


Sputnik - 04/02/2015

Ještě jedna nevýhoda velké nádrže:
Nezajistíš potřebné množství odstáté vody.Měním cca 100L týdně,to by ještě tak nějak šlo.Ale při větší výměně už je to problém.


Sputnik - 17/02/2015

Tak trošku bojují s fotkama jak je sem nějak rozumně dostat.:o


Získejte výhody

Přidejte se na naši Facebookovou stránku a získejte slevy, informaci o nových článcích a návodech, praktické tipy, inspirace a mnoho dalšího

Přidat se můžete zde

Jsme i na INSTAGRAMU

Na náš Instagram, stejně jako na naši FB stránku, pravidelně každý den přidáváme zajímavý obsah, jako slevy, tipy, videa a mnoho dalšího. Přidejte se i na náš IG a nic Vám neunikne.

Přidat se můžete zde